Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν αυτή είναι 27 εγώ περιμένω τον πατέρα μου να πάρει από τον παιδικό σταθμό.
40άρα θειά από την Αλβανία. Πολύ άσχημο πρόσωπο με γαμψή μύτη, τα μουνόχειλα κρέμονταν πιο κάτω από τα αρχιδια μου και άσχημα μπούτια, λόγω ηλικίας μάλλον.
Γενικά σαν γραφείο έχει πέσει πολύ γιατί οι περισσότερες κοπέλες χρειάζονται σακούλα.
Έφαγα την φόλα εγώ, μακριά εσείς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolpos75, fanatik, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2020
Παίδες εσείς που χρησιμποιείτε γραφεία, καλό θα είναι να τα μαυρίζετε για καιρό. Απαράδεκτο να σκας κατοστάρες και να γαμάς γιαγιάδες ή χοντρές (εκτός αν γουστάρει κάποιος!). Γι' αυτό δεν παίρνω ποτέ από γραφεία, μόνο ανεξάρτητες. Είναι μεγάλη κοροϊδία να μην ανανεώνουν τουλάχιστον φωτογραφίες κοριτσιών... ή να τις πλακώνουν με 1000 φίλτρα στο photoshop!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
16 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει και η επιλογή να τις διώξουμε...το έχω κάνει όχι μια και δυο φορές... κανόνες ραντεβού...1.ποτε τα λεφτά μπροστά...2.αν δεν τηρούνται αυτά που αναγράφονται φιλί με γλωσσα πίπα άνευ να μοιάζει τουλάχιστον ένα 75.. 80% με τις φωτογραφίες τότε δρόμο...20 το πολύ για το ταξί και δρόμο...ο λόγος θέλω απλώς αυτό που πουλάνε και διαφημίζουν...οι μαλακές τέλος...ακόμα και αν θέλουν τα λεφτά μπροστά θέλει πολύ σκέψη να μείνει...αν παρόλα αυτά την δεχτούμε τότε φταίμε εμείς!!!
16 Φεβρουαρίου, 2020
προσυπογραφω για την συγκεκριμενη.μακρια,δεν κανει γιαυτην την δουλεια.την εφαγα και γω την φολα.δεν μπορουσα να κανω τιποτα ρε γαμωτο,ηταν μιαμιση την νυχτα ,εξαναγκαστικα και την πειρα απο το γραφειο,γιατι εφαγα αλλα δυο στησιματα και περασε η ωρα.επρεπε να χυσω.το μακρια απο μενα δεν ειναι τοσο για τις υπηρεσιες,που μεσες ακρες ειναι για 5 προς 10 αλλα για την ολη εμφανιση.1 προς 10.απο το πολυ φορτωμα εχυσα και την εστειλα.πω πω τι επαθα.ποτε πια,καλυτερα σε τετοιες φασεις μια μαλακια.
17 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φρανκ με το μπαρδον γιατι δεν εγραψες καμια κριτικη για να μην την πατησουμεΚαπέλοΜατάκι
17 Φεβρουαρίου, 2020
ρε μόρτες ... κοιτάτε το μήκος της γάμπας ... από γόνατο , μέχρι αστράγαλο .... αυτό δεν αυξάνει με photoshop ....
δίνει συμπεράσματα ........
F
fylobios30
17 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρε Φράνκ... Γιατί;;
18 Φεβρουαρίου, 2020
Με γλυτωσατε απο φολα την ειχα στο προγραμμα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7