Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κριτική και απο μένα για την κοπέλα όσο ακόμα είναι εδώ για να έχουν γνώση οι συναγωνιστές τι θα συναντήσουν τουλάχιστον με βάση τη δική μου εμπειρία.
Ρωσίδα γύρω στο 1.73, μαυρισμένη από πάνω έως κάτω, γυρω στα 25, φυσικό στήθος, δόντι λευκό, ψεύτικες βλεφαρίδες, τρέσες στο μαλλί και κώλος δυστυχώς φλατ, μικρός και φλατ. Τον περίμενα καλύτερο κρίνοντας απο το υπολοιπο σώμα της. Οπως σωστα τα είπαν οι προηγούμενοι η κοπελα είναι όντως πολυ όμορφη αν και έχει μια δοση ρωσοβλαχιας.
ΟΜΩΣ, σε αυτο το επαγγελμα δεν μετράει μονο η ομορφια. Βεβαια αν τωρα καποιους τους εξιταρει και μονο το οτι θα τον βαλουν μεσα σε μια μουν@ρα..τι να πω ας πανε.
Δυστυχως η κοπελα δεν το εχει. Προσπαθει αλλά δεν... Όλο οχι εκεινο είμαι κουρασμενη, οχι το άλλο δεν με βολευει, οχι αλλο πίπα "πονεσε το στόμα μου", κλεβει στις στασεις και γενικα περιμενει να τελειωσεις να παρει τα λεφτα και να κανει την καβατζα της.
Οσοι λοιπον θελετε απλά να περασετε τον χρονο σας με μια ομορφη γυναικα να πάτε. Οσοι θελετε να γαμησετε, εχει και καλυτερες επιλογες.
Το γραφειο βεβαια οπως παντα αψογο, να τα λεμε και αυτα.

Αν θα την ξανασυναντούσα: Με τίποτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού