Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εύκολη επικοινωνία Και Συνάντηση με την Τζένη σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο. Ήρθε στην ώρα της και ανοίγοντας την πόρτα, δεν αντίκρισα αυτό που λανθασμένα περίμενα. Πρόσωπο μετριο, Πιο νταρντάνα έως γεμάτη, σε αντίθεση με τα γούστα μου, βέβαια δικό μου λάθος μιας και η κοπέλα έχει ανεβάσει φωτό. Γρήγορο μπανάκι από μέρους της, εγώ είχα κάνει ήδη. Ξεκινάει με ωραία βαθιά πίπα, φουλ σάλιο και εγώ μετά να γλείφω τις τεράστιες βυζαρες τις και τις καβλωμενες ρώγες της.Μου φόρεσε προφυλακτικό και την πήρα σε Ιεραποστολική στάση για να βλέπω τις βυζαρες της να κουνιούνται όπου και τελείωσα στο στόμα της. Ντουζακι εκ νέου και για τους δυο λίγη κουβέντα για μέρη που έχει επισκεφθεί και με δική της πρωτοβουλία ξεκίνησε να μου κάνει πεομασάζ, πραγματικά υπέροχο όπου και με τελείωσε. Ετοιμάστηκε και με αποχαιρέτησε. Γενικά καλές υπηρεσίες εφόσον σας αρέσουν τέτοιου είδους σωματότυποι. Δεν θα την συναντούσα ξανά, γιατί δεν είναι του στυλ μου, αλλά οι υπηρεσίες είναι σούπερ. Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
160
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2020
Να σημειώσω ότι το ραντεβού έγινε στο ξεκίνημα της κοπέλας στο χώρο, πριν 2-2,5 χρόνια! Ευχαριστώ
16 Φεβρουαρίου, 2020
Πιθανότατα η κοπέλα είχε έρθει ήδη έτοιμη και καθαρή, έχοντας κάνει μπανιο! Πάνε χρόνια, συγχωρέστε με Καπέλο
18 Φεβρουαρίου, 2020
Μετά απο 2,5 χρόνια θυμήθηκες να γράψεις;Χμμμ;τι φλασιά έφαγες μόνο εσυ ξέρεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3