Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Call-Girls 5086
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιστρέφω σπίτι χτες και έχω καύλες. Καλώ Yourangels και πετυχαίνω την Άντζυ. Ποια να πάρω της λέω. Την Άννα μου λέει. Στο σωματότυπο που σου αρέσει είναι καινουρια ήρθε σήμερα και τώρα ένας πελάτης με καλεσε και την ανανέωσε για μια ώρα ακόμη.

Μέσα λοιπόν. Έρχεται η Άννα..... όπως στις φωτογραφίες με ελάχιστες διάφορες. Προσωπάκι πολύ όμορφο. Σώμα slim. Όπως το προτιμω. Μπαίνει για μπανιο. Βγαίνει μου ανοίγει τη ρόμπα και γονατίζει στο πάτωμα...pipa time! Έκανε μόνη της mouthfuck & deepthroat.

Ανεβαίνουμε στο κρεβάτι. Αφού με έλιωσε στην πίπα, μου φοράει προφυλακτικό και με καβαλάει reverse cowgirl. Έδωσε πονο. Με ρωτούσε τι μου αρέσει στο σεξ συνέχεια. Πολύ φιλότιμη. Στα τέσσερα όλα τα λεφτά. Απίστευτο κωλαρακι και πολύ ξύλο στα κωλομερια. Το ένιωθα ότι δεν αντέχει λόγω «κατασκευής» αυτή τη στάση. Φιλιά δίνει αλλά χωρίς γλώσσα. Εκτός αν πάρεις κανένα τυχερό.

Βγάζω προφυλακτικό - πίπα. Ξανά πίπα - προφυλακτικο! Και μπαίνω μέσα της πάλι..: στα 50 λεπτά τελείωσα πανω στο στήθος της.

Ήταν καλό βράδυ. Ωστόσο η απάντηση στο αν θα την συναντούσα ξανά ηταν «οχι» καθώς έχω ήδη αρκετά στανταρ και ενώ πέρασα καλά, ήταν υπακοη και ξύπνησα με χαμόγελο σήμερα, σε νομίζω ότι είχαμε εξαρχής καλή χημεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gauguin, τιεγινερεπαιδια και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού