Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Call-Girls 72171
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη κριτικη για την κορασιδα, πρωτη φορα στα 12 χρονια υπαρξης μου στο φορουμ…
Όχι δεν μου ηρθε εμνευση να την επιλεξω…ρωτησα την τηλεφωνητρια όπως και τοσες άλλες φορες επιτυχημενες…
Να πας στην ρονυ μου ειπε…
Να παω στην ρωμη ακουω Money Mouth και σκεφτομαι ότι με πηρε αουα [ομολογω ότι με στεναχωρησε]
Στην ροοονυ μου λεει !!!!
Ρονυ : μια υπεροχη κοπελα , κοριτσι , όχι γυναικα, με ένα σωμα κρυσταλο …αγγιζει την τελειοτητα
φιλια καργα , Βυζακι παλαμης , διαθεση γεματη ενεργεια, προσωπο κινεζικο [ψιλοσκιαχτηκα] στρογγυλο , δεν δράττει δαφνες, μπορει και να μην είναι αρεστο σε μερικους… δεν με χαλασε , ας το πουμε χαριτωμενο…
Ξεκινησε σε πολύ αργους ρυθμους σαν να επιβεβαιωνε τα σχιστα της ματια…δηλαδη πηρε την πρωτοβουλια και το πολο της γκεισας ….εμενα αυτος ο ρυθμος δεν με ερεθισε …
Την σταματησα την αγγιξα εγω , ερεθιστηκα και ξεκινησαμε …πολύ καλη πιπα, αλλα παιδια αν ειστε καβλωμενοι αυτή η τρυπα θα σας απογειωσει …είναι στενη μου εβαλε τζελ και ακομα στενη ηταν…
Προσοχη : !!!! στο 15 λεπτο μου ειπε σε παρακαλω , τελειωσε ….[φανταστειτε να ειχα πληρωσει ωρα] … μπηκα γι αλλα 5 λεπτα και φινις….
Λοιπον, εγω θα ξαναπαω , μ αρεσε όταν ημουν μεσα της …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.742
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, kamikaze73 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2020
στο τέταρτο σου ειπε finish? δηλαδή?Χμμμ;
Δ
ΔΑΜΟΣ
10 Φεβρουαρίου, 2020
Μήπως στου το είπε για να τελειοση η συνέδρια πιο γρήγορα ;Χμμμ;
12 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιδια αποριες χωρις λαικ , δεν παιζει ....εγραφα μιση ωρα
31 Αυγούστου, 2021
Ευχαριστούμε για το report - από αγγλικά καταλαβαίνει τίποτα;;
31 Αυγούστου, 2021
παιδια , δεν θυμαμαι τιποτα ...νομιζω λιγα πραγματα....υπεροχη αισθηση να εισαι μεσα της...ειπε αυτη την μαλακια αλλα ευτυχως ημουν ηδη σε δρομο χωρις επιστροφη ... δηλ. αποκλειεται να μην εχυνα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5