Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν θα έγραφα κριτική.Το ποστάρισμα στο νήμα του γραφείου ήταν αρκετό για να ενημερώσω τους συναθλητές...

Επειδή στις πρώτες κριτικές δεν μπορούμε να βάλουμε υψηλή βαθμολογία στις κοπέλες,σκέφτηκα ότι στην αρχή είναι καλύτερο να γράφουμε τις αρνητικές εμπειρίες μας,στις οποίες ούτως ή άλλως βάζουμε χαμηλές αξιολογήσεις,αλλά και πάλι δεν είχα διάθεση να κάτσω να χάσω τον χρόνο μου για μία φόλα...

Όταν διάβασα την αρνητική κριτική του Jonhy-21 άρχισα να το σκέφτομαι διαφορετικά.Άθελα του με κούρδισε και ήθελα να γράψω και εγώ.Πάμε λοιπόν...



Επέστρεψα από ταξίδι στις Φιλιππίνες το Σάββατο.Πέρασαν 3-4 μέρες για να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά,και Τετάρτη μεσημεράκι είχα ορεξούλες.Μετά από πολύ καιρό ήθελα να "παραγγείλω"...

Τα ντόπια στανταράκια μου δεν ήθελα να τα "ενοχλήσω",γιατί θα με άρχιζαν στις ενοχλητικές ερωτήσεις.Κοιτάζω την σελίδα του Glamour,αλλά δεν υπήρχε καμία γνωστή στο ρόστερ.Στις coming soon είδα την Lisa,αλλά 4 μέρες δεν θα την περίμενα.Οπότε μονόδρομος το κασκαντεριλίκι...

Μήνυμα στην τηλεφωνήτρια,και μετά από λίγα sms,κανονίστηκε να περιμένω την Tessa στον Billy.
Η αλήθεια είναι ότι η Χαρά μου είχε πει ότι η Gloria είναι εγγύηση,αλλά το μισάωρο incall που είχε διαθέσιμο δεν ήταν αρκετό για μένα.Ήθελα μία ωρίτσα για να χαλαρώσω.Οπότε διάλεξα Tessa πηγαίνοντας στα τυφλά...

Έρχεται το πλάσμα...ανοίγω την πόρτα...και μου δίνει το χέρι της για χειραψία...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Κοιτάζω το πρόσωπο της.Δεν είναι το πρόσωπο μιας 26χρονης κοπέλας που αναγράφει στην ιστοσελίδα του το γραφείο.Κάπου ξέχασαν μια πενταετία!! Μπορεί και παραπάνω.Αλλά έχει όμορφα μάτια και καθαρό βλέμμα.Συνέχεια χαμογελαστή.Έχει πειράξει τα χείλη της,αλλά δεν υπάρχει κάποια δυσαρμονία από την επέμβαση.Εκπέμπει μια αυτοπεποίθηση και άνεση που σε προδιαθέτει ότι θα περάσεις καλά.Δεν ζήτησε τα λεφτά μπροστά,και αυτό με έκανε να πιστέψω ότι εμπιστεύεται τις "δυνάμεις" της...

Της πρόσφερα πετσέτα,και με αυτόν τον τρόπο έμμεσα της "είπα" θα μείνεις...

ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ...

Όταν κανονίζεις με μια εκδιδόμενη να φασωθείτε για μία ώρα,δεν κάνεις χειραψίες.Ούτε στην αρχή,ούτε στο τέλος.Χειραψίες κάνεις με τους φίλους και με τους πελάτες σου.Εκδιδόμενη που κάνει χαιρετούρες πρέπει να πηγαίνει σπίτι της και να μην προλαβαίνει να ακουμπά τα πράγματα της στο δωμάτιο.Αυτό λέει το βιβλίο μου...

Βγαίνει λοιπόν από το μπάνιο,και στέκεται όρθια...Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Χμμμ;

Όρθια...όρθια...όρθια...και μιλούσε...μιλούσε...μιλούσε χαμογελαστή...και άκουγα...άκουγα...άκουγα χαμογελαστός...και περίμενα...περίμενα...περίμενα χαμογελαστός...τίποτα...δεν ερχόταν στο κρεβάτι...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Σηκώνομαι και την βουτάω.Την βάζω να κάτσει στα πόδια μου.Αλλά και πάλι μιλούσε...χαμογελαστή!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Τι έλεγε??...Πίπες!!...Για τα μπράτσα μου...για το αν πάω γυμναστήριο...για την ηλικία μου...τα γνωστά...ξέρετε...και πάντα χαμογελαστή!! Μαλακία

Δεν είμαι από τους κάφρους που πέφτουν με τα μούτρα.Αλλά δεν γουστάρω να έχουν περάσει 20 λεπτά και να είμαστε ακόμα στις....πίπες!!

Στο εικοσάλεπτο την ξαναβουτάω και την ξαπλώνω.Αναλαμβάνω την πρωτοβουλία για κανένα πεντάλεπτο,και μετά ξαπλώνω δίπλα της,νομίζοντας ότι θα πάρει μπρος αυτή.Κοιμόμουν ξεσκέπαστος!! Δεν κουνήθηκε.Εκεί έμεινε.Και μου χαμογελούσε!!...Κεφάλι σε τοίχο!

Σε εκείνο το σημείο κοιτάζω την ώρα.Είχαν περάσει 25 λεπτά.Στέλνω μήνυμα στην Χαρά ότι θα την διώξω,γιατί δεν μπορώ να συνεχίσω.Μου εξηγεί ότι μισάωρο υπάρχει μόνο σε incall.Της εξηγώ ότι ο χαμογελαστός κλόουν δεν συμμετέχει στο ερωτικό παιχνίδι,και μόνος μου δεν μπορώ να συνεχίσω.Μου πρότεινε να μου στείλει άλλη κοπέλα.Με πνεύμα σεβασμού και κατανόησης βρήκαμε μια χρυσή τομή ώστε να λήξει όμορφα το σκηνικό...

Έκπληκτη η Tessa δεν μπορούσε να καταλάβει τι είχε συμβεί.Όλα κυλούσαν τόσο όμορφα και ειδυλλιακά μέχρι πριν λίγα λεπτά!!Της εξήγησα ότι δεν μπορούσα να την κρατήσω παραπάνω από μισή ώρα.Της το εξηγησα πολύ ευγενικά και όμορφα.Χαμογελαστός!! Φυσικά δεν κατάλαβε γιατί την έδιωξα.Γιατί δεν την συνέφερε να καταλάβει...ΜατάκιΜατάκι

Όταν αργότερα έφυγα από το Bill ήμουν χαμογελαστός.Και το χαμόγελο μου ήταν πραγματικό.Όχι σαν το κρεμασμένο χαμόγελο της ξυνής μελαχρινής που εισπράτει τα 22 euro στην ρεσεψιόν.Ούτε σαν το πλαστικό χαμόγελο της Tessa...

ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, bourdeliaris82, delipas και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2020
Κάθε μία από αυτές θέλει κανονικά στήσιμο στα τέσσερα και σφυροκόπημα μέχρι το πέρας του ραντεβού. Βέβαια το να γλυτώσεις χρόνο, λεφτά και να περάσεις με κάποια άλλη κοπέλα καλύτερα είναι η καλύτερη κίνηση.
Αν υπάρχει η ευχέρεια όμως κάθε μία από αυτές τις κουτοπόνηρες χαμογελαστές κανονικά πρέπει να ''τιμωρείται'' τρώγοντάς τον όσο περισσότερη ώρα γίνεται.
08 Φεβρουαρίου, 2020
Επειδή δεν πολυκατάλαβα γάμησες ή όχι;
09 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γαμήσαμε κάποια που δεν ήθελε να πάρει 20 euro extra για να ανοίξει τα πόδια της.Η Tessa το άνοιγμα ποδιών το είχε με χρέωση...
W
WHATABOUTFUCK
09 Φεβρουαρίου, 2020
Ωραιος ο τυπος. Μπραβο σου. Πληροφοριακα επειδη την πατησα και δεν μπορω να κανω κριτικη και με τη Gloria φολα θα ετρωγες αδερφε. Καλα μελλοντικα βολια.
10 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα. Γιατί δε μπορείς να κάνεις κριτική;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5