Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήθελα να δοκιμάσω την Βαλεντίνα γιατί μου άρεσαν τα φυσικά της προσόντα. Έτσι και έκανα λοιπόν. Έρχεται σπίτι μου τη Δευτέρα βράδυ που μας πέρασε.

Ψηλή... όταν έβγαλε τακούνια της έριχνα, δεν είναι 1.79 που γράψει αλλά 1,74 - 1,75 είναι σίγουρα. Άγριο εξωτικό πρόσωπο με αλλόκοτη ομορφιά. Χείλια φτιαγμένα που της πάνε. Βυζια τεράστια φυσικά. Αγύμναστη αλλά όχι πλαδαρή. Κάνει μπανιο και μου έρχεται.

Ξεκινά πίπα αμέσως. Πολύ καλή. Επίμονη. Προφυλακτικό και στάσεις. Εδώ νορμάλ συμμετοχή. Όταν δοκίμασα να την φιλήσω με γλώσσα ανταποκρίθηκε. Απλά δεν το επεδίωκε. Δεν το αρνήθηκε καθόλου όμως. Σεξ σε διάφορες στάσεις. Δεν έλεγε όχι αλλά όταν το παράκανα με το σπανκινγκ μου την έλεγε πολύ όμορφα και ευγενικά. Με παραπονιάρικο δλδ κραυγουλα. Καυλωτικο....

Κουράστηκα μετά από 20 λεπτά και την έβαλα να μου πάρει πίπα. Βασικά ξεκίνησε μόνη της. Πιπάρα. Και τελείωσα στο στόμα της. Δε βιάστηκε να πάει τουαλέτα. Μπορεί και να τα ήπιε. Το έξτρα δεν το ζήτησε.

Μετά μασάζ που με έκανε να κοιμηθώ. Πολύ καλή. Λεφτά δε ζήτησε ούτε στο τέλος στην πόρτα. Απλά της τα πήγα.

Γενικά έμεινα ικανοποιημένος. Δε θα την ξανά έπαιρνα γιατί υπάρχουν πολλά στάνταρ καλύτερα. Όχι επειδή έκλαψα τα χρήματα μου σε καμία περίπτωση. Κατέληξα όμως μάγκες στον εξής συνειρμό για μένα. Με όποια το έχω ευχαριστηθεί, δεν τσιγκουνεύτηκε τα φιλιά στο στόμα από την αρχή καθώς και ξεκίνησε το παιχνίδι από το πρώτο λεπτό που έμπαινε μέσα.

Αυτά για την Βαλεντίνα. Πιστεύω δεν είχε χημεία μαζί μου και αν κάποιος έχει θα περάσει ακόμα καλύτερα. Αυτά όμως είναι υποκειμενικά μερικές φορές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, andronikos3, alpula και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2021
Μην είναι χοντροκώλο η κυρία;
Π
ποτανιάς
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1