Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να ξαναγράψω κριτικη γιατι η κοπέλα αξίζει...μετά από την κριτική του καλού φίλου Ζεμπου και τη συζήτηση που είχαμε πειστηκα.....και δικαιώθηκα όπως και οι περισσότεροι συναγωνιστές από ότι έχω καταλάβει!!!!!Το ραντεβού κλείστηκε πανευκολα σε ξενοδοχείο του κέντρου...από ότι κατάλαβα δεν έχει θέμα με τις περιοχές καθώς πριν ήταν σε ξενοδοχείο στον Πειραιά και μετά νομίζω μου είπε θα πήγαινε Γλυφάδα...ένα πρώτο θετικό σημείο....
Δεν θα πω κάτι παραπάνω από ότι έχουν πει και οι προηγούμενοι φίλοι....η πόρτα χτύπησε και μπήκε μέσα μια όμορφη κοπέλα ωραία ντυμένη με ωραίο σώμα...όχι μοντέλε σώμα...αλλά θηλυκό...με πιασίματα με βυζάρες φυσικές....χαιρετηθηκαμε είπαμε κάνα δυο βλακείες ίσα ίσα να σπάσει ο πάγος και ξεκινήσαμε παιχνίδι...γλυψιματα χουφτωματα γλωσσοφιλα τα πάντα όλα....και μετά ξεκίνησε η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΙΠΑ!!!μαεστρία...φτυσιματα , deep throat μέχρι παίξιμο και ισπανικό είχε το μενού....εκεί μετά από κάνα δεκάλεπτο ήρθε το τέλος στο στοματικό της....ακολούθησε και δεύτερος γύρος που ξεκίνησε πάλι με πιπα...την σταμάτησα γιατί είναι τόσο καλή που θα ερχόταν και δεύτερο τέλος έτσι!!!!ξεκινήσαμε κατευθείαν στα 4 όπου η θέα να της γαμας την κωλαρα είναι απίστευτη...μετά την έβαλα να κάτσει πάνω μου για να χουφτωνω τις βυζάρες της....ύστερα ήρθα εγώ από πάνω για να την γαμησω και να έρθει το τέλος στις απιστευτες αυτές βυζάρες!!!!
Συμπερασματικά το κορίτσι αξίζει...μιλάει ελληνικά είναι ευχάριστο άτομο μπορείς να μιλήσεις να σπάσει ο πάγος δεν είναι παγοκολωνα όπως άλλες...στο σεξ κάνει τρομερή πίπα και δεν λέει όχι σε ότι της πεις...είναι για μένα vfm στα 100 που ζητάει...μαζί με τη Μελίνα και τη Μαριναρα ότι καλύτερο υπάρχει!!!
Καλή συνέχεια και καλά γαμησια!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.341
Πόντοι:
1.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, napoleonV1, hornyasfuck και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2020
Από τη μία στο κείμενο γράφεις "η θέα να της γαμας την κωλαρα είναι απίστευτη" και από την άλλη στην κριτική λες Πρωκτικό: Όχι
Τι ισχύει τελικά ?
05 Φεβρουαρίου, 2020
Θα μπορούσες να μου παραθέσεις σε πμ τον αριθμό της εάν είναι εφικτό;;
06 Φεβρουαρίου, 2020
παρακαλώ πολυ και εγω τηλέφωνο επικοινωνίας σε ΠΜ
06 Φεβρουαρίου, 2020
ωραια κριτικη θα προσπαθησω να την παρω και εγω με ττηβν πρωτη ευκαιριαΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο
06 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράψε λάθος φίλε...εννοώ να τη γαμας στα 4....κωλο παίρνω σπάνια...δεν πολύ γουστάρω...
18 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παρακαλώ πολυ και εγω τηλέφωνο επικοινωνίας σε ΠΜ
18 Φεβρουαρίου, 2020
παρακαλώ πολυ και εγω τηλέφωνο επικοινωνίας σε ΠΜΓερο-μύστης
19 Φεβρουαρίου, 2020
Και εδώ κανα τηλέφωνο αν το έχει κάποιος και μπορει. Ευχαριστώ
19 Φεβρουαρίου, 2020
Ενα τηλ επικοινωνιας εαν ειναι εφικτο σε προσωπικο μυνημα ευχαριστω
21 Μαΐου, 2020
Τασο μου στελνεις σε μηνυμα το τηλεφωνο της,ευχαριστω
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2