Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οπως λενε και ταΓερο-μύστηςτο φθαριστηθηκα το πιπινι των 23 ΜαιωνΝαι! θα συμφωνησω με ολους τους συναδελφους αλλα εμενα η συναντηση μου αρεσε, γιατι η κοπελα ειναι μικρη, σφικτη με ωραιο στηθος (2αρι ομως), λεπτα ποδαρακια και ωραιο κωλαρακο.μακρυ μαλλι με extension ,ψευτικες βλεφαριδες ,περιποιημενο νυχι,πειραγμενα χειλια αλλα μαλλον προς το καλυτερο, καθαρο μαυρισμενο σωμα και ευκολη επικοινωνια στην βρετανικη διαλεκτον.κοινως κανει οτι μπορει για να δειξει ωραια και περιποιημενη (ναι κατα τα αλλα εχουν δικιο οι συναδελφοι ειναι λιγο απο χωριο και;) .Αυτο εγω το εκτιμω και μου αρεσε οτι ειχε και χιουμορ.Φιλια πολλα,ερωτικη διαθεση και οντως υγρη συνεχως.δακτυλα δεχετε, σφυροκοπημα δεχετε και πιθανον εκει αφεθηκε και να περασε και αυτη καλα.Το μασαζακι το'χει ,το πιπαλακι δεν το εχει, στα στησιματα δεν το εχει, αλλα απο αναστεναγμο πεταει και ακολουθει σε οτι σταση θελετε χωρις παραπονο.Να σημειωσουμε οτι προτροπη για σεξ και σφυριγμα για εναρξη του ματς και του ημιχρονου εδωσε αυτη Προσκύνημα.Εγω περασα καλα και στα 2 ημιχρονα του ματς.Καλους αγωνες σε ολους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.718
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 163859, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού