Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν αρχισω τα του αγωνα(αλωστε η ομορφια εκει κρυβεται ολοι πινουν πριν μπουν στο γηπεδο) θα ηθελα να αναφερθω με κολακευτικα λογια προς τα ατομα του γραφειου την Αngie και τη SILVIA που οχι μονο σε κανουν να νιωθεις οτι εχεις το ανθρωπο σου μεσα στη εφορια και ξερεις τι θα σου συμβει.. η κοπελες ειναι ευγενικες καλοπροαιρετες και παντα πεφτουν μεσα σε αυτο που σου προτεινουν .... Περνω τηλ μιας και δε ειμαι παοκ οποτε δε ειχε και τιποτα αλλο να κανεις στη πολη αυτη.. ΛΕΩ τι λεει η πωλινα στη συλβια μου λεει με κλειστα ματια.... τα κλεινω λοιπον ανεβαινω στο 8 οροφο γνωστου και μη εξαιρεταιου hotel του χωριου μας και μολις ανοιγει η πορτα και ανοιγω τα ματια μου τα ξανακλεινω και λεω δε ειναι δυνατον αυτο που βλεπω... με το χιουμορ μου και τη εμφανιση μου χχαχ ο παγος εσπασε και ενα υπεροχο γλυκο χαμογελο διαπλατα στο υπεροχο αυτο προσωπο σχηματιστηκε και λες εδω θα πανε ολα καλα .... και ετσι εγινε καταρχιν η κοπελα ειναι καλυτερη απο τις φωτο ..το σωμα οπως πρεπει.... μου εμφανιστηκε με μαυρα εσωρουχα και καλτσες οπως ειχα πει στο γραφειο (εγινε και αυτο τι αλλο να σου κανουν τα κοριτσια να ερθουν να πηδηξουν για σενα???) το δερμα δε υπαρχει οπως και το να σου κανει στοματικο ενα κοριτσακι 21 χρονων και να σε κοιταει γεματο ορεξη για σεξ και το χαμογελο στα αυτια...3 φορες μου ειπε στη αθηνα και πρωτη στη θεσσαλονικη .. θα εκληπαρουσα το γραφειο να τη φερνει πιο συχνα εδω και αναλογα ομορφιας κοριτσια και οχι μονο στη αθηνα....Για 2 βδομαδες μου ειπε θα ειναι εδω,,, εγω θα ξαναπαω ..δε ξερω για σενα που με διαβαζεις χεστηκα... αλωστε της ειπα δε ξερω αν πρεπει να γραψω τοσο καλα για σενα γιατι θα πρεπει να εχει ουρα αν σε παρουν γραμμη εδω στο χωριο μας οι μπουρτζοβλαχοι...Για το σεξ δε θα γραψω και πολλα μιας και φανταζομαι ειναι το τι βγαζει και ο καθενας σε καποια για να ειμαστε αντικειμενικοι οποτε για μενα ηταν ολα τελεια και στο σεξ και στη συμπεριφορα μιας και τη πατησα ολιγον απο μια ξινη τη προηγουνενη φορα και το μονο κακο της σημερινης μου συναντησης ηταν οτι φευγωντας ειδα τη προηγουμενη που ειχα παει με τη ιδια ξινη φατσα να μπαινει στο δωματιο της.. καλο βραδυ παιδια και καλα κρασια..... ΑΑΑ και κατι ακομα νομιζω πως πρεπει να προσπαθησεις πολυ να μη την ερωτευτεις.. εγω τα καταφερα χαχαχαχ παρολο που με εκανε και 30 ενω ειμαι 35 καλο βραδυ,,,,,,,,,,,,,

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΑΜΑΝ, ilarionas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού