Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Call-Girls 3456
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματακι και ειμαι στο ντεμι αν "θα παραγγειλω η οχι" καθως δεν μου κανει κατι κλικ απο τις φωτο .
Ζηταω την βοηθεια του κοινου... συγνωμη της τηλεφωνητριας η οποια γνωριζει τα γουστα μου μετα απο τοσο καιρο και η προταση της ειναι η Ιννα . Ας ειναι σκεφτομαι και κατευθυνομαι για το δωματιο της .
Οι φωτο της ειναι οτι πιο ακριβες εχω δει σε call girl σε σχεση με την πραγματικοτητα . Το μονο που διαφερει ειναι οτι πρεπει να βαλετε λιγα επιπλεον κιλα καθως οι φωτο την δειχνουν skinny ενω δεν ειναι. Υπαρχουν καμπυλες και υπαρχει και μικρη κοιλιτσα .Τιποτα το αντιαισθητιοκο , η κοπελλα ειναι πανεμορφη , απλα αναφερω ολα αυτα διοτι πιστευω οτι πρεπει να εχουμε ολα τα δεδομενα οταν επιλεγουμε , ειναι δικαιοτερο και για εμας αλλα και για τις κοπελλες.
Καθαρη ,δεκτικη και full ορεξατη εδειξε να θελει και η ιδια να αντλησει ευχαριστηση και η συμμετοχη της ηταν απο τις καλυτερες που εχω συναντησει σε call girls . Το τελος ηρθε στο στηθος της ακριβως στο μισαωρο . Εκ του αποτελεσματος η επιλογη κρινεται δικαιωμενη οποτε μπορειτε και εσεις να δοκιμασετε αφοβα .

Υγ
Την καταβρισκω οταν δημοσιευω πρωτος κριτικη σε κοπελλα.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, satyrus, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού