Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
θα ξεκινησω απο το σημαντικοτερο που ειναι το γραφειο κ γιατι εβαλα κακη στο ''συμπεριφορα γραφειου΄'' .δεν μπορω να καταλαβω αληθεια την συμπεριφορα του συγκεγκριμενου γραφειου κ πλεον με βεβαιοτητα μπορω να πω οτι για μενα εχει φαει μεγαλο κ αξιοπρεπεστατο Χ..ρωταω φιλαει με γλωσσα η κοπελα ναι ναι λεει κανονικα.απο κριτικες λεω στην τηλεφ..μου λεει πολυ καλες αλλωστε εχει ξαναρθει αλλη μια φορα κ την εχουν ξαναπροτιμησει καποιοι πελατες.δεν ισχυε τιποτα απο τα δυο.παμε στην κοπελα.εμφανησιακα δεν εχει κ πολυ σχεση με τις φωτος εδω.ειναι πιο babyface με περιεργες γωνιες (κλασικες ρωσικες θα ελεγα) εχει βαλει χειλια κ βυζια κατι που σιχαινομαι κ σιγουρα δεν εχει αυτην την κωλαρα που βλεπουμε εδω.σε γενικες γραμμες δεν την λες ασχημη αλλα σιγουρα αν την δεις στον δρομο δεν θα μπεις στην διασδικασια να την ξανακοιταξεις.στο ζουμι λοιπον.μπαινω μεσα στο δωματιο αρκετα φιλικη θαλεγα αλλα πολυ απειρια κ βαριεστημαρα ,παμε να ξεκινησουμε με φιλι με γλωσσα εγω κατευθειαν για να βεβαιωθω οτι οντως φιλαει .αρχιζει να αποφευγει της το ξαναλεω την βλεπω δυσανασχετει.οκ της λεω αν δεν θελεις φιλι με γλωσσα φευγω κ ολα καλα κανενα προβλημα,οχι οχι μου λεει ενταξει πεταει ενα πολυ γλυκαναλατο γλωσσοφιλο κ αυτο ηταν.βρε στραβαδια εκει στο gde βεβαιωθειτε οταν δινετε πληροφοριες για τις κοπελες που εχετε κ μην μας λετε μπουρδες.τελοσπαντων.δεν εφυγα(κακως)αντε λεω θα το παλεψω,τι να παλεψω ομως.πιπα αεροπιπα,τυπου κοριτσιου 17 χρονων που πρωτη φορα το κανει κ προσπαθει να δει πως γινεται,αφου νομιζα πταν το ειχε μεσα στο στομα της οτι ηταν απεξω τοσο χαλια.....προχωραμε για τα επομενα... τζελ συνεχως στο χερι της αφου καποια στιγμη αναγκαστηκα να της το παρω απο τα χερια κ να το πεταξω στο κομοδινο.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! λιγο πισοκολητο λιγο φυσιολογικο καποιες ψευτοκραυγες που κ που, σεξ κανα 15λεπτο, καταθεση κ τελος...μια ακομη πολυ κακη εμπειρια απο κοπελα του gde που κατα 99% ηταν κ η τελευταια.αυτα απο μενα κ παιδια κατι τελευταιο.πλιζ βαζετε κριτικες οπως κ εγω που κανω παντα μετα απο καποια συνευρεση με call girl για να ξερουμε τι μας γινεται κ να μην την παταμε συνεχως.ελεος πια...καλη συνεχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Join.f, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2020
Φίλε συναγωνιστή χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος .... Η καλή μέρα φαίνεται απ' το πρωί... δρόμο χωρίς δεύτερη σκέψη...να μάθουν να σέβονται τα χρήματα μας...!!!
03 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου εχεις (δυστυχως) απολυτο δικαιο αλλα να ..μια να μην προσβαλλω την κοπελα κ το γραφειο μια λεω αντε αφου ειπε οκ κ εδωσε ενα ψιλογλωσοφιλο παμε.αλλα δεν εχει αλλη φορα.τελος.απο την αρχη ετσι κ δω κατι που δεν μαρεσει ειτε σε εμφανιση ειτε σε προσωπικοτητα γεια χαρααα.δεν την ξαναπαταω
H
hell13
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2