Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού ξαναπήρα πρόσφατα την Ινέσα, ένιωσα πως οποιαδήποτε άλλη μετά θα ήταν υποδεέστερη. Έλα όμως που έπεσα έξω..

Την Βερόνικα την είχα σταμπάρει από την προηγούμενη επίσκεψή της στην Αθήνα, και λόγω φωτογραφιών αλλά και λόγω κριτικών εδώ από τους "συναδέλφους".

Αποφασίζω χτες λοιπόν να την δοκιμάσω. Έρχεται με 5 λεπτά καθυστέρηση. Μπαίνει χαμογελαστή. Πολύ όμορφη παρουσία. Κάνει το μπάνιο της και βγαίνει μόνο με κάτι ψηλές μαύρες κάλτσες! Κορμί λαμπάδα. Βάζω 9 και όχι 10 επειδή το στήθος της δεν ήταν τέλειο. Το υπόλοιπο κορμί αψεγάδιαστο, επιδερμίδα φανταστική. Πάνω από 30 - 31 δεν την έκανα.

Με ρώτησε αν είναι ΟΚ να με ψεκάσει με αντισέπτικ, είπα ναι. Ασφάλεια πάνω από όλα, δε με ενοχλεί καθόλου.

Ξεκινάει μία πίπα - ΟΝΕΙΡΟ. Μπορεί να τον είχε στο στόμα της και 15 λεπτά. DT, φτυσίματα, τα αρχίδια τα έγλειφε, ξανά DT, πραγματικά πίπα απίστευτη. Και την χαιρόταν. Αφού με έκανε πύραυλο, μου φοράει προφυλακτικό. Χωρίς ζελέ, σάλιο στο δάχτυλο και με καβαλάει....

Χτυπιόταν πάνω μου 10 λεπτά. Τελείωσε ή προσποιήθηκε ότι τελείωσε... ρεσιτάλ η γυναίκα. Ξέρει να πηδιέται. Μετά εγώ από πάνω της και πάλι τελείωσε ή προσποιήθηκε ότι τελείωσε.. έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα εκεί. Δεν τα απέφευγε όταν τα ζήτησα αλλά σαν να μην ήταν και το καλύτερό της. ΚΑΝΕΝΑ παράπονο όμως, όποτε ήθελα μου έδινε.

Τελειώνω μέσα της. Πραγματικά φοβερό πρόγραμμα.

Δεύτερος γύρος μασάζ και ξεκινάει πάλι πίπα - ΟΝΕΙΡΟ. Την παίρνω στα τέσσερα όπου ο κώλος της ήταν κυριολεκτικά τέλειος. Ξύλο φουλ, PSE ρυθμοί, δε μου διαμαρτυρήθηκε με τις σφαλιάρες παρά μόνο στο τέλος που το παράκανα όντως αλλά και πάλι πολύ ευγενικά.

Με τεράστια υπομονή με έγλειφε σε αρχίδια και πούτσο μέχρι να τελειώσω δεύτερη φορά στο σώμα της..

Το μόνο αρνητικό που μπόρεσα να βρω είναι ότι απέφυγε να τελειώσω στο στόμα της.

Φοβερή επαγγελματίας και πολύ καλή εμφάνιση. Γίνεται στανταράκι εύκολα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, delipas, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού