Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση λοιπόν με την νεαρά σε γνωστό βαρδάριο ξενοδοχείο.
Η συμπεριφορά του Γραφείου άψογη όπως πάντα.
Μου άνοιξε την πόρτα το ομορφότερο προσωπάκι που έχω δεί μέχρι τώρα(λόγω ηλικίας λογικά, δηλώνει 22, σίγουρα δεν είναι παραπάνω).
Πέρα απο το προσωπάκι έχει και απίστευτα πράσινα μάτια για τους ρομαντικούς και ερωτιάρηδες.
Το κορίτσι είναι αρκετά αδύνατο για όσους γουστάρουν(δεν με χάλασε, αλλά γενικά είμαι άνθρωπος του πιασίματος).
Και εκεί που νόμιζα ότι κατέχω το ρεκόρ στα χαμηλά κιλά(είμαι 1.73 με 57 κιλά), τσούπ μου λέει πρέπει να χάσει κιλά και με έστειλε αδιάβαστο....
Στα του αγώνα.
Το κορίτσι είχε αρκετό άγχος, λόγω ηλικίας να φανταστώ(νέα στο κουρμπέτι)με αποτέλεσμα να μην μπορεί να εκδηλωθεί όπως θα έπρεπε.
Δεν μπόρεσα να ευχαριστηθώ το στήθος της στο έπακρο καθώς μου είπε ότι το είχε κάνει εγχείρηση(είχε σημάδια όντως) και την πονούσε. ΟΚ το σεβάστηκα.
Η πίπα της ομολογώ ότι ήταν αρκετά καλή με λίγο δόντι και κατάφερε και deepthroat σε κάποια φάση.
Ξεκινήσαμε σε στάση καουμπόισσα, όπου σε κάποια φάση της είπα να αλλάξουμε. Είχα στο μυαλό μου το all time classic του καθρέφτη, αλλά δεν την είδα διαθετειμένη λόγω του άγχους και εντάξει άνθρωπος είμαι και εγώ,δεν την πίεσα.
Οπότε ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα μετά απο τις κραυγούλες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
318
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΑΜΑΝ, Quarantaris και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού