Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παίχτηκε γρήγορο scouting με λίγες ελεύθερες εκείνη την ώρα που ήθελα.Αναμεσα στα άλλα δύο τεμάχια που ήταν τη διάλεξα.Οι άλλες δύο οι φωτογραφίες τους εμένα δεν με καυλωσαν...Επιλογή γρήγορη και τσουπ στο ξενοδοχείο.Λοιπον με το που χτυπάει τη πόρτα ανοίγω και βλέπω ένα ωραίο μουνι.Το προσωπο δεν είναι και ουαου αλλά όλο το σύνολο είναι καλό και δε τρώει άκυρο.Βυζια πλαστικά αλλά τούμπανο σε μέγεθος.Παω να τη φιλήσω με αποφεύγει ωχ λέω τη πάτησα...Της δίνω τα φράγκα μήπως στραβωσε που δεν την είχα πληρώσει γιατί κάνουν και τέτοιες μαλακίες.Παω ξανά να ξεκινήσω παπάρια και παλι....Την αφήνω να δω που θα πάει το σκηνικό.Πιπα αδιαφορη ρηχή με χέρι τον παίζει αντί να τον γλύψει.Για να γλύψω εγώ το μουνακι της πήγα λίγο το απέφευγε ότι να ναι..Στις στάσεις αποφεύγει να τον πάρει όλο μέσα στενή είναι και όταν μπει με τόσο τζελ και προσπάθεια σου έχει πέσει η καύλα...Λοιπον αδιαφορη συνάντηση ούτε καν vfm και γενικά τι να το κάνεις άμα είναι ωραία.Συνεπως αποτυχία πάμε αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kwstasxat, T-DRIVER1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2020
Σκέψου να μην έκανες και scouting...
Κριτικές δεν διάβασες?
30 Ιανουαρίου, 2020
παλτό να το φοράς και να χαζεύεις το βόρειο σέλας Money Mouth
30 Ιανουαρίου, 2020
Με τόσες αρνητικές κρητικές απορώ γιατί πάτε νομίζετε ότι θα είστε η εξαίρεση;δυστυχώς δεν το βλέπω.
30 Ιανουαρίου, 2020
την πηρε και ενας φιλος, που δεν γραφει στο bou , τα ιδια μου μετεφερε.Ειναι ομορφουλα ομως!
30 Ιανουαρίου, 2020
αφού σου περίσσευαν φράγκα και δεν έδωσες καμμία σημασία στους παρακάτω εδώ που την πάτησαν χοντρά, καλά να πάθεις ρε.

τι vfm και παπαριές γράφεις;

vfm = very fuckedup meeting
31 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι δεν είχα δει
N
nosokomos
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6