Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320330
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατόβραδο είμαι στο ξενοδοχείο μου και περιμένω την Sienna … Έχει γίνει η συνεννόηση με το γραφείο (άψογη όπως πάντα) για μιάμιση ώρα συν το CIM …
Η πρώτη εντύπωση είναι ότι μοιάζει πολύ με τις φωτογραφίες της που είδα…
Πέρασε στο δωμάτιο άφησε την τσάντα της και το πανωφόρι της και πήρε το ποτό που της πρόσφερα… Είναι πρόσχαρη κοπέλα, ευχάριστη και χαμογελαστή μέχρι το τέλος , από αγγλικά μιλάει τα απολύτως απαραίτητα και δεν χάσαμε χρόνο σε περιττές κουβέντες…
Από σώμα είναι αδύνατη , με σωστές αναλογίες στήθος και κώλος , από ύψος περίπου 1,65 και 45 κιλά… Αυτό που κάνει την εντύπωση είναι το μαύρισμά της… έκαναν δουλειά τα σολάριουμ και οι ηλιοθεραπείες σε σημείο να αποκτήσει η ξανθιά επιδερμίδα μελαχρινής!!... Φιλάει με γλώσσα και γουστάρει τα προκαταρκτικά χαμουρέματα με δάχτυλα και γλώσσα… Καλή η πίπα της… έχει εμπειρία και το δείχνει… και στο τελείωμα έκανε φιλότιμες προσπάθειες να μαζέψει το σπέρμα στο στόμα που το μισό το κατάπιε σίγουρα !...
Στο σεξ είναι δοτική… έχει ευκίνητο κορμί και κάναμε μερικά ακροβατικά αερογαμίας… ξέρει να στήνει το κωλαράκι της και το κάναμε σε όλες τις δυνατές στάσεις και δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και ένα σωρό μπατσάκια…
Στο ενδιάμεσο του ραντεβού και πριν τον δεύτερο γύρο δοκίμασα και το μασάζ της στην πλάτη και στον αυχένα που έχω ένα θεματάκι… Εντάξει δεν είναι επαγγελματίας μασέρ αλλά κάτι έκανε…
Πέρασα καλά με την Sienna, είναι όμορφη με ωραίο σώμα, δοτική στο σεξ και φρόντισε για την καλοπέραση μου!.. Χαλάλι το δωράκι της και πολύ πιθανό να της ξανακάνω δωράκι σε επόμενο τουρ της… Αυτά φίλοι μου για την Sienna από εμένα… καλά να περνάτε όλοι !!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, ΦΑΚΙΡΗΣ, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού