Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συνεννόηση με Άντζη από την προηγουμένη και επιβεβαίωση στο αγόρι του γραφείου το μεσημεράκι , τον Άγγελο και όλα ΟΚ.
για βόλτα-καφέ και ψώνια θα ήταν η Νικόλ με την λιακάδα.
ήρθε στην ώρα της η κυρία, ντυμένη όμορφα , δεν προδιέθετε για την ιδιότητά της. παλτουδάκι φόρεμα, μποτούλες . κομψή.
φατσούλα πρόσχαρη , όχι την λάμψη των φωτό αλλά όμορφη, την κοιτάς άνετα στον δρόμο . ψηλή , με κορμί δεμένο και όλα φυσικά.
δεν είναι δλδ το αδύνατο , το ξερακιανό.
φιλάκι με την είσοδο και πέρασμα στην σαλονοτραπεζαρία. κρασί και ψιλοκουβέντα με Google Translate.
από μικρό με τρέχανε στα φροντιστήρια και κόντρα τα ιδιαίτερα για αγγλικά, γαλλικά , πιάνο, μπαλέτο κτλ. γαμώ την αγανάκτηση μου,
ρώσικα χρειαζόμουν πανάθεμα μου!!!!!!!
μανούλα με αρκετά ταξίδια στας Ευρώπας, την άλλη βδομάδα αναχωρεί για Βιέννη.
αρχίσαμε τα φιλιά με γλωσσίτσα , χαδάκια και αρχίζουνε να ξεντυνόμαστε.
κορμάκι καλό, εάν και μανούλα, βυζάκι στην θέση του που ανταποκρίνεται και κωλάρα να την φας.
πιπούλα δεν είχαμε , δεν έτυχε , αδιάφορο για μένα να σας πω την αλήθεια, έπιασα μεροκάματο εγώ, υγραίνεται και το απολαμβάνει. δακτυλοσκοπήσεις μπρος δέχεται , πίσω ε όχι και το καλύτερό της.
είχε αφήσει στο κομοδίνο αντισηπτικά, τζελ , ελαστικά βροχής και το μόνο που χρησιμοποιήσαμε ήταν τα ελαστικά.
αντέχει στο σφυροκόπημα και περνάς όμορφα εάν την περιποιηθείς. αλλάξαμε τρεις στάσεις και ήρθε το μοιραίο. κάτι σφαλιαρίτσες στην κωλάρα είχαμε αλλά δεν θέλει πολλά πολλά .
πέρασμα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα ξεχωριστά και περάσαμε στην παράταση είχαμε και πιπούλα .
όλα κύλησαν, νορμάλ, ήρεμα, μια συνάντηση αξιοπρεπέστατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.152
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού