Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αυτή την φορά το τερμάτισα!.. Ναι μου αρέσουν οι νεαρές γυναίκες αλλά στην Aleksa με τράβηξε το παιδικό προσωπάκι με το αθώο χαμόγελο και το κορμάκι της με τα μικρά βυζάκια…
Άψογη η συνεννόηση με το γραφείο και η Aleksa εχτές το απογευματάκι περνούσε την πόρτα του ξενοδοχείου μου… Ήρθε όμορφα ντυμένη με κοντό στενό φορεματάκι , γόβες 12ποντες που την έκαμναν ένα κεφάλι ψηλότερη μου…
Από κοντά η Aleksa δεν διαφέρει από τις φώτο της και το χαμόγελο της το έχει μόνιμα στο πρόσωπο και στην ψυχή μαζί με τον Ιησού… Είναι καθαρή κοπέλα, έκανε ντουζάκι και στην αρχή και στο ενδιάμεσο του ραντεβού μας…
Η Aleksa δείχνει σαν κοριτσάκι , χαμογελάει σαν κοριτσάκι αλλά όταν πάρει τον πούτσο στο στόμα της κάνει σαν ζογκλέρ για να τον πάρει όλον μέσα της… Ενδιαφέρον ήταν η πίπα της … δεν άφησε ούτε τα αρχίδια παραπονούμενα και στο τελείωμα έκανε φιλότιμες προσπάθειες να μαζέψει όλο το σπέρμα…
Δεύτερο ευχάριστο ξάφνιασμα ήταν στο σεξ!... Όχι μόνο δεν άκουσα αντιρρήσεις στις στάσεις που διάλεγα αλλά με παρότρυνε και για παραπάνω … προσπαθούσε να συντονιστεί στους ρυθμούς μου και ήτανε σαν να ήτανε η κοπέλα μου!..
Μου άρεσε η πιτσιρίκα η Aleksa… χαλάλι το δωράκι της και η ώρα μαζί της!... ευχαριστήθηκα νεανικό κορμί και χόρτασα γαμήσι… Το ποιο πιθανό είναι ότι θα την ξανά πάρω την Aleksa σε μελλοντικό τουρ της… έχει μέλλον μπροστά της και θα γουστάριζα να δω την εξέλιξή της.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, WHATABOUTFUCK, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού