Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έτσι για την αλλαγή αυτή την φορά είπα να την κάνω εγώ την βίζιτα… συνεννόηση με το γραφείο και στην ώρα μου ήμουν έξω από την πόρτα της…
Θετικότατη η πρώτη εντύπωση… πρόσωπο και κορμί είναι ότι βλέπεις και στις φώτο… Έχει γυμνασμένο σφιχτό κορμί με ωραίο κώλο και βυζάκια που αψηφούν την βαρύτητα!...
Δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες (αν και είναι ευχάριστη συνομιλητής) έδωσα το δωράκι της , έκανα ένα ντουζάκι και την πήρα στην αγκαλιά μου… Ευωδιαστή και απαλή η Lora έχει επιδερμίδα που δύσκολα ξεκολλάς από επάνω της δάχτυλα και γλώσσα !...
Άψογη στα χαμουρέματα !.. είναι για πολύ γούτσου- γούτσου φιλιά και δαχτυλάκια που το μισάωρο το φάγαμε χαλαρά μέχρι που γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα και προχωρήσαμε στο διάλειμμα…
Δυνατή η πίπα της… έχει εμπειρία και τεχνικές που δεν άργησε να μου τον κάνει και πάλι ντούρο… φόρεσα το προφυλακτικό και της έκανα νόημα να καβαλήσει. Ξέρει να γαμιέται η κοπέλα, τις έδωσα πρωτοβουλία, ακολούθησα τους ρυθμούς της και πήρα έναν οργασμό που θα τον θυμάμαι!...
Δέκα λεπτά πριν το τέλος του ραντεβού πήρα τον έλεγχο της κατάστασης σε ιεραποστολική στάση και στην συνέχεια στα τέσσερα όπου χτύπησα τελικές μπαινοβγαίνοντας μέσα της και χτυπώντας μπατσάκια το κωλαράκι της…
Δυνατό το ραντεβού μου με την Lora όπως λέει και ο τίτλος, είχε από όλα… φιλάκια, χαδάκια, δαχτυλάκια, γλωσσίτσες, οργασμούς, σεξ σε διάφορες στάσεις και δυο χύσια στο στοματάκι της που τα μάζεψε μέχρι και την τελευταία σταγόνα… Έμεινα ευχαριστημένος από την Lora και πολύ πιθανό να την ξανά πάρω σε επόμενο τουρ της…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2020
Ωραίος φίλε, με έψησες για τα καλά!!!! τι δωράκι της πήρες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1