Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Once upon a time κριτική
Διάθεση να περάσω καλά και να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου με τελική επιλογή τη Μαρία.
Σχετικά εύκολη συνεννόηση μεσώ μηνυμάτων και βουρ στο κέντρο.
Ένα πολύ συμπαθητικό κορίτσι γύρω στα 30+ με όρεξη για σεξ και μπόλικη καύλα!

Κι ενώ πήραμε τα ποτά μας τσιτσιδωθήκαμε τελείως και αρχίσαμε τα γλωσσοφιλιάσματα έντονα σαν να με χαιρότανε, φιλιά παντού σα να μη με χόρταινε πράγμα που με άφησε εντελώς στα χέρια της ακολουθώντας στοματική περιποίηση υψίστης ρουφιχτικότητας (τιναφτορε) με αποτέλεσμα να μην κρατηθώ και να αδειάσω στο στόμα της με έντονο ρυθμό!
Στα του σόσιαλ, πολύ καλή πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση παίχτου και πολύ τίμια και ειλικρινής.

Δεν υπήρχε περίπτωση να μην απολαύσω την σπανιόλα της με το υπέροχο φτιαγμένο σετ στήθους που διαθέτει, την σήκωσα πήγαμε στον καναπέ δωματίου τη γονάτισα και πέρασα μούρλια. Η στύση μου ήταν απερίγραπτη πράγμα που το σχολίασε και η ίδια και αν και θα θελα να είχε τελειώσει ο γύρος έτσι τη σήκωσα άρον τον άρον από τον αγκώνα την έστησα στην άκρη του κρεβατιού στα 4 στα πολύ γρήγορα σκουφί και μετά από λίγα και πάρα πολύ δυνατά πιστονιάσματα και φωνούλες οργασμού από πάρτη της τρίβοντας το νινί της, άδειασα μαινόμενος!!

Πολύ καλό σόσιαλ για άλλη μια φορά και έναρξη 3ου γύρου από την ίδια με ισπανόπιπα που πραγματικά με έλιωσε και δεν κούνησα ποτέ με αποτέλεσμα να πάρει όλη τη συσσωρευμένη πίεση στο στόμα της.
Συμπέρασμα συνάντησης: Εμένα μου έδωσε την εντύπωση ότι εγώ της έκανα δώρο και όχι αυτή σε μένα, με διάβασε στο σεξ (όχι ότι είμαι γραμμική Β') και πέρασα πολύ καλά.

Θέλοντας μετά από καιρό και χωρισμένος γαρ να τη ξανασυναντίσω πριν τα Χριστούγεννα τη Μαρία, δυσκόλεψε πάρα πολύ η επικοινωνία της μεσώ μηνυμάτων γιατί λόγω δουλειάς και κύκλου δεν μου είναι εύκολα τα τηλέφωνα και αφου με ζόρι κανονίσαμε ένα μεγάλο ραντεβού δεν εμφανίστηκε ποτέ χωρίς να απαντήσει σε μηνύματα ούτε να σηκώσει τηλέφωνοΧμμμ;Γαμήσου. Οπότε το προφανές στην επικοινωνία 3 ίσως και ποιό χαμηλά. Τα συμπεράσματα δικά σας.
Υγεία καύλα και επανάσταση αδέρφια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PScout
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Kouvanos5, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2020
Η Μαρία είναι υπέροχη είναι για μένα στάνταρ επιλογή όσο για το ραντεβού που λες ότι δεν ήρθε δεν μου έχει τύχει ποτέ εμένα όσες φορές έχω κλησει ραντεβού μαζί της αλλά τώρα τελευταία τις στέλνω μηνύματα για ραντεβού και δεν απαντάει... Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γίνει σαν άλλες που σε στήνουν γιατί δεν έχει δηξει τέτοια συμπεριφορα
24 Ιανουαρίου, 2020
η Μαρία προσπαθεί να απαντάει σε όλους και δεν έχει λόγο να στήσει ποτέ κανένα Χμμμ;Χμμμ;
25 Ιανουαρίου, 2020
Μπορώ να έχω κάποιο τηλ??? ευχαριστω προκαταβολικα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3