Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Call-Girls 8193
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, εσκορτάκι από Αγγλία, από Λονδινάκι, μας ήρθε στην Αθήνα να μαζέψει για κάποιον λόγο κομπόδεμα (δεν ρώτησα γιατί) και αυτό επειδή μάλλον στην Αγγλία έπαιξε κάποια κόμπλα (επίσης δεν ρώτησα γιατί) και αναγκάστηκε να βρεθεί στην Αθήνα του ΣΥΡΙΖΑ (έστω και shortly thereafter). Αυτό και μόνο λέει πολλά από μόνο του. Όποιος ξέρει από Λονδίνο, ξέρει ότι τα πορτοφόλια εκεί είναι χοντρά, οι πούτσες λεπτές και οι τύποι χαλαροί, και τα κορίτσια τσεπώνουν πολλαπλάσια του οτιδήποτε μπορούν να προσδοκούν στην Αθήνα. Παίζει επίσης πολύ μπλα μπλα και βόλτα και σαμπάνια και κρασάκια κλπ χωρίς όμως και πολύ ιδρώτα στο κρεβάτι, δλδ η απόλυτη ξεφτύλα τελικά, παίζουν όμως και κάποια χοντρά σκηνικά όπου γίνεται το έλα να δεις, συνοδευόμενο από ουσίες (κυρίως αυτές) και οινοπνεύματα, και πάλι όμως για πολύ χοντρά βαλάντια, όπου τα κορίτσια κυρολεκτικά τα δίνουν όλα. Τι σχέση έχουν αυτά με την κριτική μου? Ε...όταν η άλλη μπαίνει μέσα και ξέρει ότι στην καλύτερη θα τσεπώσει ένα 70άρι vs των 300 plus που τσέπωνε για να κάνει παρέα στα αγγλάκια, ή έστω vs. των 600 για να κάνει ακροβατικά...τι να περιμένεις? Η κατάσταση σώθηκε κάπως γιατί η κοπελιά είναι κοινωνική και χιουμορίστας, τυχαίνει να γνωρίζω τα χούγια των λονδοκόριτσων και κάπως την έφερα στα νερά μου. Οι φωτό δεν είναι τίμιες, είναι παλιές, αλλά το πρόσωπο παραμένει όμορφο για τα γούστα μου (έχει και μία ουλή την οποία εγώ βρήκα αρκετά σεξυ), εκφραστικά μάτια και γενικά ζωντανό και λαμπερό, οπότε 8αράκι εδώ. Το σώμα, οκ....μην περιμένετε ότι βλέπετε στις φωτό, είπαμε καλομαθημένες είναι, πολύ αλκοόλ στο λονδίνο και λίγος χρόνος για γυμναστική, οπότε καταλαβαίνετε και πάμε για 7αράκι εδώ. Συμπεριφορά εγώ θα δώσω -10-, γιατί η τύπισα εκτός του ότι ήταν γενικά στην πένα, ευγενικότατη, τυπική όπου έπρεπε και πουτάνα επίσης όπου απαιτήθηκε, γενικά είναι έμπειρη στον καινούργιο κόσμο και ξέρει να κρατάει την συνάντηση ζωντανή. Σεξ εγώ θα δώσω 8 γιατί όλα έγιναν όπως τα ήθελα, έλειψε λίγο η τεχνική αλλά και η αντοχή. Κλατάρει εύκολα δυστυχώς το σύστημα, μπορώ να φανταστώ γιατί, αλλά δεν είναι εδώ ο χώρος να αναλύσω περισσότερο. Παρόλα αυτά, απόδοση θα δώσω επίσης 8 γιατί τελικά πέρασα καλά και εάν δεν έλειπα τόσο καιρό, παίζει να την είχα ξαναδεί κιόλας, το οποίο εξηγεί και το -ΙΣΩΣ- στην επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, chris1955, ZeroTolerance και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού