Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση με την Ζινα εγινε πριν παει στο magicgirls, οταν ηταν ανεξαρτητη.
Η συνενοηση εγινε μεσω viber, δυστυχως χρειαστηκε να αναβαλω τη συναντηση μερικες ωρες πριν, λογω δουλειας , αλλα η συμπεριφορα της ηταν αψογη. Τελικα το ραντεβου εγινε στα βορεια.
Η Ζινα ειναι ενα πολυ ομορφο κοριτσι με υπεροχα ματια, μικροκαμωμενη αλλα με ωραιες αναλογιες, δεν ειναι κοκαλιαρα. Εχει τουρλωτο κωλι που δεν δινει και μικρο στηθος, φαινεται και στις φωτο εξαλλου.

Παιχτηκαν δυο γυροι με βουτιες και σεξ, μεσα κι εξω απο το τζακουζι. Η καλυτερη στιγμη ηταν οταν δεν τελειωνα στο δευτερο γυρο και με κοιταγε με εκεινα τα υπεροχα ματια της ενω μου επαιρνε πιπα.... Ερωτας... Έρωτας

Ειχε ορεξη για κουβεντα την ωρα του social χανοντας ωφελιμο χρονο, ωστοσο μπορεις ανετα να μιλησεις μαζι της, δεν ειναι καμια χαζογκομενα. Με ξενερωσε λιγο οταν ειπε οτι την ενοχλουσαν τα γενια μου ενω την εγλειφα πατοκορφα και που κοιταγε το τηλεφωνο της προς το τελος της ωρας οταν την επαιρνε τηλεφωνο ο οδηγος.
Γενικα μου αφησε καλη εντυπωση και θα θελα να την ξαναπαρω. Ομως η 1 ωρα ειναι λιγη για να την απολαυσω και να "ξαναγεμισω" αλλα με αυτο το κοστος η συναντηση της 1,5 ωρας ειναι απαγορευτικη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
4.319
Πόντοι:
2.727
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, batsos, GALLAS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού