Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25283
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με τη Σάντρα στο καλοκαιρινό της τουρ κυρίως λόγω των καλών κριτικών όσον αφορά τις υπηρεσίες καθώς εμφανισιακά δε φαινόταν κάτι το ιδιαίτερο.Όντως πολύ κοντή με αδιάφορο πρόσωπο.Δεν είχε ραγάδες,κυταρίτιδες κλπ.αλλά δεν ήταν και κάνα τούμπανο με βυζάρες,κωλάρα κλπ.
Το μόνο που μου έμεινε από τη συνέρευση είναι το πολύ καλό με dt στοματικό της.Φιλί το απέφυγα.
Στο σεξ ήταν αυθάδης και απαιτούσε συνεχή εναλλαγή στάσεων με τη δικαιολογία ότι πονούσε.Δε την ενδιέφερε τι μου άρεσε και τι με βόλευε.Έκανε υποδείξεις ακόμα και στο γλυφομούνι παρά το γεγονός ότι καθ'όλη τη διάρκεια ήμουν πολύ ήρεμος και δε γκάζωνα.Ευτυχώς εμένα δε με ψέκασε.Ψέκασε όμως το μουνί της την ώρα που έφευγε.
Παρ'όλο το ξενέρωμα μου παίχτηκαν 2 γύροι κυρίως λόγω της άψογης με σάλιο πίπας της.
Γενικά διέκρινα περίεργη συμπεριφορά.Ζήτησε τα λεφτά αμέσως κσι απαιτητικά παρά το ότι εκείνη τη περίοδο ήμουν τακτικός πελάτης του γραφείου.Είχε υπερένταση αλλά την ώρα της πράξης πονούσε και έψαχνε στάση που να μη πονάει.Ίσως αυτό οφείλεται στα πολλά καλοκαιρινά της ραντεβού καθώς είπε ότι ήταν full booked.Εγώ πάντως δε το ευχαριστήθηκα.
Και κλείνω με μια ερώτηση:αν η Σάντρα έχει μ.ο σε πρόσωπο-σώμα γύρω στο 7-7,5,η Νίκα του ίδιου γραφείου πόσο πρέπει να έχει;Κάποιοι έχουν πολύ χαμηλά το πήχυ στο θέμα εμφάνισης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.774
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, delipas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2020
Νταξ' είσαι υπερβολικός στο 5αρι σώμα-πρόσωπο. Φίλε, το σώμα που βλέπω στο βίντεο δεν είναι για 5αρι.

Π
31 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναθλητή μου δεν είναι πάνω από1,55.Αν τη δεις όρθια θα ξενερώσεις.Κοντά πόδια και καθόλου τουρλωτά οπίσθια.Πρόσωπο μελαμψό,αδιάφορο.Σα τσιγγανάκι είναι.
04 Αυγούστου, 2020
Παταμενα φράγκα η συγκεκριμένη..Θυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3