Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!!! Ζητώ επιείκεια, εδώ και μήνες στην προσωπική μου ζωή είμαι σκατά για λόγους που δεν απασχολούν κανένα ....οπότε είμαι ντεφορμέ ψυχικά και αυτό φέρνει πολλές φορές και τον σωματικό κατήφορο....
Σήμερα λοιπόν είπα να ξεμυτίσω, διάβασα για την κορασίδα και τον τετραμέγιστο Μαλλιά και λέω ας πάω μισαωράκι ....
Η κοπέλα λοιπόν σου θυμίζει πράγματι μια καλοστημένη φοιτητριούλα που θα λάτρευες να πηδήξεις, καστανο-μελαχρινό μαλλάκι, καστανά μεγάλα εκφραστικά μάτια, ομορφούλα, μικρό βυζάκι αλλά σχετικά μεγάλη ρόγα, συμμετρικό κορμί προς το αδύνατο, δυνατό κωλαράκι ....
Πρόσχαρη, ευδιάθετη, γλυκιά, άνετη στην υποδοχή με αγκαλιές και χαμόγελα κλπ
Ντουζάκι και αφού χούφτωσα καλά, κωλαράκι μουνάκι γλωσσόφιλα ....με ξάπλωσε για πίπα. Έβγαλε πάθος, έγλυφε ωραία το πουτσοκέφαλο αλλά και τα παπάρια, σε κοιτούσε στα μάτια ...και αυτό ήταν χαλάρωσα και αφέθηκα αλλά ίσως μάλλον τεμπέλιασα, την άφησα να με μπουκώνει για ώρα, λέω άστη και παίρνω και δεύτερο μισάωρο ....αλλά φευ... τελείωσα στο στοματάκι της γύρω στο 20λεπτό ....της λέω κάτσε να δούμε λίγο μπορεί να πάρω παράταση, πιάσαμε κουβέντα (έξυπνη κοπέλα) Ουκρανή και παρότι πέρασε κατά πολύ το μισάωρο δεν μπόρεσα να συνεχίσω
Οπότε σύντροφοι την συμπάθεια σας είναι πράγματι μισή κριτική, πάντως έστω και έτσι ελπίζω να βοήθησα...Αξίζει νομίζω να τη δοκιμάσετε. εγώ πάντως αν βρω ευκαιρία (και ψυχολογία) θα ξαναπάω γιατί κάτι άφησα στην μέση .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.588
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, chris1955, crucifix και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού