Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι η δευτερη μου επισκεψη στην Milena αλλα η πρωτη κριτικη που της γραφω . Δεν την ειχα κριτικαρει στο προηγουμενο της tour διοτι ειχα αναμικτες εντυπωσεις και δεν ημουν βεβαιος για το τι ειχα αποκομισει εν τελει . Η σημερινη μου εμπειρια ηταν σαφως καλυτερη και ξεκαθαρισε αρκετα μου ερωτηματικα . Κατ αρχην ειναι ομορφουλα και αρκετα κοντα στις αναρτημενες φοτο . Σε καμια περιπτωση μοντελλα αλλα ομορφη παρουσια . Επικοινωνια κατω του μετριου , βασικα σκορπιες λεξεις αγγλικων . Η διαθεση της ομως ειναι θετικη και προσπαθει και δεν ειναι ξυνη και απομακρη . Το θετικοτερο της ομως σημειο ειναι το παθος που βγαζει . Και τις δυο φορες προσπαθουσα να την καλμαρω γιατι αναβει ευκολα ερεθιζεται και ορμαει να σε φαει κυριολεκτικα . Την παρακαλεσα να φιλαει λιγο πιο ηρεμα γιατι σχεδον με δαγκωνε και πραγματικα δεν μας παιρνει πια για να κυκλοφορουμε με σημαδια στο λαιμο και στο προσωπο . Τελειωμα (ραντισμα) στο προσωπο και πραγματικα θα θελα να με αφηνε να την τραβηξω μια φωτο να την εχω να την θυμαμαι ετσι ακριβως οπως την εκανα.....ισως μια αλλη φορα........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, GALLAS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού