Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρώτη μου επιλογή για το 2020 ήταν η Veronika , γουστάρισα κορμί.. διάβασα κριτικές και υπηρεσίες και έκανα την μεγάλη κίνηση… Την έκλεισα για μιάμιση ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο με εξτρά το τελείωμα στο στόμα και αν μας κάτσει η φάση και το anal…
Ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο μου όμορφα ντυμένη και ευδιάθετη… Έχει ωραίο πρόσωπο , εντυπωσιακό (αψεγάδιαστο) κορμί με μικρό στήθος.. Μιλάει αρκετά καλά αγγλικά χωρίς να κάνει κατάχρηση του χρόνου με περιττές κουβέντες … Είναι καθαρή κοπέλα, ήρθε φρεσκοπλυμένη και έκανε και δυο ντουζάκια στην διάρκεια του ραντεβού μας. Φιλάει με γλώσσα και γουστάρει πολύ τα προκαταρκτικά αφήνοντας την κορμάρα της στα χέρια και στην γλώσσα μου που εξερεύνησε όλες τις τρυπούλες της!.. Η πρώτη εξπερμάτωση έγινε στο στόμα της στην στάση 69 ενώ είχα την μύτη μου στον κώλο της και την γλώσσα μου βαθιά στο μουνί της … Μερικά τα κατάπιε , άλλα της φύγανε αλλά στην τελική ευχαριστήθηκα 69 και ατελείωτο χύσιμο στο στόμα!!...
Διάλειμμά λίγα λεπτά για φρεσκάρισμα και επαναφόρτιση με λίγη κουβεντούλα και συνέχισε με γρήγορο μασαζάκι στην πλάτη μέχρι που γύρισα ανάσκελα και επικεντρώθηκε στον πούτσο μου που άρχισε να παίρνει τα πάνω του… Καλή η πίπα της!.. δεν άργησε να μου τον κάνει ντούρο παλικάρι και αφού του φόρεσε το κατάλληλο κουστουμάκι την ξάπλωσα ανάσκελα με τσίτα τα ποδάρια για ιεραποστολικό… Καύλα η γκόμενα!.. την γαμούσα σαν να ήταν η κοπέλα μου (με τρυφεράδα και φυλάκια) και ανταποκρίνονταν ακολουθώντας τους ρυθμούς μου με αληθοφανή καυλιάρικα βογγητά !!... Ακολούθησαν και άλλες στάσεις με καταλυτική την στάση στα τέσσερα που σαν καυλομένη γάτα μου στήθηκε κουνώντας και τουρλώνοντας το κωλαράκι της προσφέροντάς μου τις τρυπούλες της διάπλατα ανοικτές !.. Άλλαξα προφυλακτικό στα γρήγορα, άλειψα λίγο τζελ και αφού ευθυγραμμίστηκα ξεκίνησα διείσδυση στο τουρλωμένο κωλαράκι της… Ήταν σφιχτό στην αρχή και αντιδρούσε στην διείσδυση εκτοξεύοντας την ευχαρίστηση μου στα ύψη… στην συνέχεια χαλάρωσε… πήρε το μέγεθος του πούτσου μου και τότε αρχίσανε τα ροπιάσματα.. Ανεβήκανε οι ρυθμοί και η ταχύτητα , τα χέρια μου την κρατούσανε σφιχτά από την μέση και που και πού της ρίχνανε από κανένα μπατσάκι στο τουρλωμένο κωλαράκι της μέχρι την στιγμή που έφτασα στο αμήν της εξπερμάτωσης και της τον έδωσα γρήγορα στο στόμα της !!... Τρέμανε τα πόδια μου στην δεύτερη εξπερμάτωση… με το ζόρι κρατιόμουνα όρθιος και κατέθετα στο στόμα της ότι είχε απομείνει στα αρχίδια μου !!...
Κάναμε μαζί ντουζάκι, την σκούπισα και με σκούπισε και στο δεκάλεπτο που μας έμεινε μου έκανε λίγο μασαζάκι με κουβεντούλα χαλαρή σαν να είμασταν ζευγάρι …
Πέρασα καλά με την Veronika ήταν αξιόλογο και αξιόκαυλο το ραντεβού μαζί της… χαλάλι το δωράκι της!.. το άξιζε και θα την ξαναδώ σε επόμενο τουρ της (σίγουρα) …
Καπέλο
Υγ. Έβαλα την μέγιστη βαθμολογία που μου επιτρεπότανε από το σύστημα… Αν μου επιτρεπότανε θα έβαζα πρόσωπο 8, και όλα τα άλλα τουλάχιστον 9 …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, THV, gkazakos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού