Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κοίταξα στην τύχη εντελώς το σάιτ του γραφείου.Ειχα πήδηξει πριν λίγο καιρό την Καρλινα η οποία δεν θεωρείται και καμιά σούπερ βίζιτα που θα περάσεις και γαμω.Απλα τότε γέμισα το χρόνο μου με μια μουνιτσα γιατί είναι πολύ ώραιο μουνακι και αν ήταν σε απόδοση γαμάτη δε θα εμένε φράγκο.Ασε που θα γινόταν χαμός όπως γίνεται για κάποιες που αξίζουν ρε παιδί μου πως να το κάνουμε.Λοιπον δεν ήξερα ποια να διαλέξω και στα μπαμ διαλέγω τη Μιλα.Κλείνω το ραντεβού για τον μπιλαρο στο Μετάξι.Ημουν κοντά στο κέντρο και ήταν ότι πρέπει για να περάσει μια ωριτσα.Ακουω τη πόρτα να χτυπάει και μπαίνει.Δεν είναι καμία που τη βλέπεις και παθαίνεις κοκομπλοκο απλά είναι εντυπωσιακή.Εχει τα κιλά της αλλά και κάτι βυζους έτοιμους να σκάσουν.Κωλος με ψωμακια ωραίος και στέκεται καλά που λέμε στο ύψος του.
Μου άρεσε επίσης η καθαριότητα της.
Την εγλυψα στο μουνι της και ήταν καθαρό.Πηγα να βάλω δάχτυλο αλλά δε το δέχτηκε όπως επίσης και να της βάλω μέσα στο γκρόβερ της...Τσιμπούκι καλό χωρίς φυσικά καποτα και βαθύ.Στο γαμησι πηδιεται καλά και αντέχει να την πηγαίνεις τραινο.Εριξα δύο χυσιματα και το ευχαριστήθηκα.Και στο τελευταίο της τα πέταξα στις βυζάρες της όπου κάποια την πήραν και στα μαλλιά της αλλά δε ξενέρωσε.Συνεπως καλη βιζιτα που εαν ήταν λίγο πιο μικρή θα είχε γίνει ντόρος.Βαλτε πέντε χρονακια συν από αυτό που λέει το γραφείο.Θα σας έλεγα να τη γαμησετε αν δεν είστε αποκλειστικά μοντελακηδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, dourosladers, Inf0 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού