Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Call-Girls 5129
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ευκολη συννενοηση με το γραφειο μεσω μυνηματων πετυχα την Σαμπινα ελευθερη την στιγμη που μπορουσα να ξεφυγωΓλώσσα. Ανεβαινω στοδωματιο του κυριλε ξενοδοχείου και μου ανοιγει η κοπελα με την ρομπα της και με ωραιο χαμογελο. εκανα ντουζακι κ βγηκα με την Σαμπινα να με περιμενει στο κρεβατι εχοντας πια αφαιρεσει την ρομπα της. φορουσε ένα κοκκινο σετακι με καλτσες που μου εφτιαξε ακομα πιο πολλυ τημ διαθεση. Συννενοηση καλη στα αγγλικα και αμεσως την ξαπλωσα να την περιποιηθώ. Αν και σε σημεια γαργαλιοταν ανεβηκα πανω κατω με την γλωσσα μου παντου. Γυρισα στο 69 αλλα δεν θα πω ότι ειχα την καλυτερη ανταποδωση που περιμενα. Θα μπορουσε κ καλυτερα. το ζητουμενο όμως ηταν αλλου αφου το μωρο είναι πανεμορφοκ προθυμο να σε ικανοποιησει αν εισαι κ εσυ νορμαλ στις απαιτησεις σου. Σωματαρα με μικρο στηθος προσωπαρα με ωραια χαρακτιρηστικα ανοιγματα μπαλαρίνας όπως μου δηλωσε και παρουσιαστικο μοτελου. Δεν εκλαωα τα λεφτα μου για κανενα λογο. αν και μας πηρε ο χρονος στο πρωτο μερος καταφραμε να ανυψωσουμε τον παιχτη για δυετερο γυρο οπου και εγινε και η δευτερη καταθεση στο λστιχο με πισοκολητο. Ωραιο μωρο με καλη εμπειρια . Απλα δεν ηερω αν θατην ξαναεπαιρνα…...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chris1955, lagonisian και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού