Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μαρία Μολδαβή λοιπόν , πολύ καλές κριτικές διάβασα γι αυτό και τη δοκίμασα. Την κοπέλα συγκεκριμένα την έχω πάρει 2 φορές συνολικά από αγγελία της παλαιότερα.
Ξεκινώντας από το πρόσωπο της , θα έλεγα ότι έχει ένα έκφυλο πρόσωπο, χωρίς όμως να είναι κάτι το ιδιαίτερο. Το σώμα της εντάξει....απλά τα σπάει.
Το ντύσιμο της είναι σέξυ, όπως αρμόζει σε μια κοπέλα του χώρου, όπως και το όλο λουκ της...νοιώθεις πως θα πας με μια κοπέλα περιποιημένη που σίγουρα θα γύρναγες να της δεις αν την συναντούσες έξω.
Πεντακάθαρη, παντού και ευγενέστατη, με επίπεδο, ξέρει να μιλήσει χωρίς να σου τρώει χρόνο.
Στα του αγώνα τώρα , παίχτηκαν 2 γύροι με στοματικό που ήταν απλά πολύ καλό (όχι ουαου) και επαγγελματικά στησιματα από μέρους της.
Δεν έκλαψα σε καμία περίπτωση τα χρήματα μου αλλά...
Έβαλα Ίσως στο αν θα τη συναντούσα ξανά Γιατί λογικά δεν ταιριάζουν οι χημείες μας. Μου φάνηκε σε κάποιο σημείο ότι ήταν παραπάνω διεκπαιρεωτικη από ότι θα έπρεπε και το εσωζε κάπως στο ότι δεν το έδειχνε απροκάλυπτα.
Πάντως είναι μια τίμια επιλογή που αξίζει να δοκιμαστεί Γιατί είμαι σίγουρος πως αν ταιριάξει με κάποιον θα βγάζει γούστα.
Σε εμένα δεν τα έβγαλε ιδιαίτερα πάντως.
Καλά να περνάτε μάγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Join.f, lagonisian και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2020
Συναγωνιστή, επέτρεψε μου να παρατηρήσω ότι, για μια ακόμη φορά σε κριτική για την Μαρία, τα λόγια και οι περιγραφές δεν συμφωνούνε με την βαθμολογία. Καλά λόγια και τελικά πολύ μέτρια βαθμολογία για την κοπέλα. Αυτό μου θυμίζει πολύ τους καθηγητές στο σχολείο που δεν μπορούσαν να αιτιολογήσουν λογικά (ή δεν είχαν το κουράγιο) την πολύ χαμηλή βαθμολογία στους γονείς των μαθητών τους. Έτσι ενώ επαινούσαν τον μαθητή στα λόγια στον γονέα, τελικά του έδιναν το έλεγχο με πολλή χαμηλή βαθμολογία. Αν λοιπόν θέλεις να βάλεις εξάρια μην χρυσώνεις πρώτα το χάπι, δηλαδή καλή είσαι, αλλά συγνώμη, πάρε ένα έξι …………π.χ. Το σώμα της εντάξει....απλά τα σπάει, αλλά πάρε ένα 7 μόνο …..αν δεν τα έσπαγε τι θα έβαζες ??? Μένει ένα γιατί λοιπόν. Καλή χρονιά σε όλους.
09 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα συναγωνιστή.
Η βαθμολογία δυστυχώς δεν μπορεί να είναι διαφορετική γιατί δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω διαφορετική. Άρα είναι προσαρμοσμένη στα όρια που μου επιτρέπονται.
Όταν το σύστημα μου δίνει μέγιστο 8 τι να βάλω? για το σώμα μιλώντας?
αυτό που περιγράφεις λοιπόν είναι πρόβλημα του site...όχι δικό μου.
J
Jimaris2019gr
09 Ιανουαρίου, 2020
Αντικειμενικοτατος !! κι επιτελους χωρις υπερβολικες σαλτσες..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3