Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Call-Girls 47201
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο επιμονη της κοπελλας του γραφειου την οποια και πολυ συχνα εμπιστευομαι συναντησα την Vlada σε hotel της Συγγρου. Εμφανισιακα οχι κατι το εξαιρετικο ,petite σωματοτυπος με ικανοποιητικο σωμα . Βγαζει μια αυρα μικροτερης ηλικιας απο αυτο που πιθανως ειναι κατι που εμενα με προδιαθετει θετικα . Δεκτικη σε φιλια και δαχτυλιασματα πραγμα επισης σημαντικο για εμενα . Καθως εδειχνε να γουσταρει και παρολο που κατ αρχην ο σκοπος μου ηταν για μια αναγνωριστικη συναντηση δεν κρατηθηκα και την πηρα και απο πισω πραγμα που φανηκε να γουσταρει πολυ . Οι ρυθμοι ειχαν ανεβει και παρολο που γουσταριζα να την καρφωνω στον κωλο ειχε ερθει η ωρα να χυσω. Τα πηρε στο στομα ενω τα δαχτυλα μου εξερευνουσαν την μουναρα της που συσποταν γυρω τους . Εξαντλημενος εγυρα να παρω δυο ανασες ,εκανα το ντους μου και εφυγα . Πιθανοτατα θα την ξαναδω γιατι δεν ειπε οχι σε τιποτα και γουσταρισε το γαμισι στον κωλο οσο το γουσταρισα και εγω πραγμα που εμενα με φτιαχνει. Ελπιζω σε δημοσιευση!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, doc_lin, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2020
Τα κατάπιε φίλε πράγματι; ή το έγραψες εκ παραδρομής;
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
07 Ιανουαρίου, 2020
Φιλε μου αυτο που εγινε ακριβως ειναι το εξης . Καθως την σημαδευα καποια σκαγια πεσανε στο προσωπο καποια στα μαλλια και καποια (οχι πολλα ειναι η αληθεια ) στο στομα.
Αυτα που πηγαν στο στομα τα καταπιε . Ηταν μονο ενα μερος αλλα το εκανε . Ελπιζω να ημουν διαφωτιστικοςΜατάκιΜατάκι
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2