Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Call-Girls 5913
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μολις ειδα την γυρισμενη κωλαρα απο αυτο το καυλακι και τα τατουαζ ειπα οτι πρεπει να της ξεκολιασω την κωλοτρυπιδα και αυτο εκανα. Πολυ περπατημενο μωρο , ομορφη στο προσωπο , με σεξυ σωμα για παιχνιδια. Πιπα με μαεστρια , βαθεια , βρωμικη ομιλια , κολπα λαγνα κοιταγματα και τουρλωμα της κωλαρας της που ξερει οτι ειναι το δυνατο της σημειο. Αφου μου τον εκανε τουμπανο δεν εχασα χρονο καθολου λιγα φιλια στησιμο στα τεσσερα και καρφωμα κατευθειαν στην κωλοτρυπιδα. Ανοιγμα στα κωλομερια να βλεπω τρυπα και οσο ποιο δυνατο και βαθυ γαμησι μπορουσα. Η γυναικα φαινοτανε πουτανακι και το εδειξε. Μπροστα με δυναμη εγω κοντρα και δυνατα προσ τα πισω αυτη για να καρφωνεται τερμα. Βρισιμο στα Ρωσικα με παροτρυνσεις για ξυλο και βρισιμο απο την μερια μου. Αλυπητο 40λεπτο γαμησι μονο κωλο σε πολλες στασεις και χυσιμο μεσα στο στομα. Δεν τα ηπιε με τροπο πηγε μπανιο να τα φτυσει. Μουνι δεν πηρα αλλη φορα αν την προλαβω. Ομως της ανοιξα καλα την κωλοτρυπιδα της. Ωραιο πουτανακι που αντεχει οποιος θελει απο εμενα σιγουρα θα περασει καλα. Δεν ξερω χαρακτηρα η γενικα σε παρεα τι κανει. Εγω εστιασα πιπα κωλο τιποτε αλλο βαριομουνα ομιλιες ποτα και περαιτερω. Ετσι την ειδα ετσι πηγα το ραντεβου. Καλη χρονια με υγεια σε εσας στις οικογενειες σας στους διαχειριστες και σε ολους εδω μεσα ασχετα αν τωρα τελευταια καποιοι με στεναχωρουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GEORGE wc, kwstasxat, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού