Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Call-Girls 8193
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ωραίο μωρό με αγγελικό προσωπάκι και αρκετά καλό σώμα-λίγο χαλαρή στους γοφούς και κώλο, με ελάχιστη κυτταρίτιδα-στα 4 η θέα είναι απίστευτη πάντως.

Πολύ καλό και το στήθος της με ρόγα που καβλώνει σχετικά γρήγορα.

Είναι μικρή (25) και προσπαθεί να σπάσει τον πάγο με χαζομαλακίες του στυλ “μου αρέσει το rough sex”, και όταν στην πράξη οι ρυθμοί ανεβαίνουν κωλώνει και ζητάει να πέσουν οι ταχύτητες.

ΟΚ GFEακι είναι που νομίζει ότι μπορεί να κάνει και PSE άλλα δεν της βγαίνει, το έχω δει πολλάκις το έργο.

Αν την πιάσεις στην κουβέντα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι πολύ κοινωνική και γουστάρει να κάνει πράγματα με λίγους ή και καθόλου ανθρώπους τριγύρω της.
Για αυτό σε κάποιους μπορεί να φαίνεται λίγο ψυχρή και απόμακρη, πάντως ξινίλα δεν βγάζει με τίποτα (τουλάχιστον σε εμένα).

Όταν μου τυχαίνουν τέτοιες γυναίκες (εκδιδόμενες και μη), έχω παρατηρήσει ότι όταν τους μιλάς κοφτά και σοβαρά (2-3 προτάσεις) και στα καπάκια πετάς μια κάφρική μαλακία (χωρίς όμως να γελάσεις εσύ-με σοβαρό ύφος) λύνονται. (δεν πιάνει πάντα εννοείται).

Το ίδιο ακολούθησα και εδώ και λύθηκε λίγο η κορασίδα με αποτέλεσμα ο δεύτερος γύρος να είναι λίγο ανώτερος από τον πρώτο.
Στα του αγώνα στον πρώτο γύρο:
-Πίπα απλά καλή από την αρχή (χωρίς DT)
- Συμμετοχή καλή σε όλες τις στάσεις με ρυθμούς GFE και ελάχιστό PSE
- Φιλί βαθύ με γλώσσα, ΑΛΛΑ μετά από επίμονή δική μου στο αρχικό τελείως επιφανειακό δικό της φιλί.

Στο δεύτερο γύρο ανοίχτηκε πιο πολύ και όλα τα παραπάνω πήγαν ένα σκαλί πιο πάνω.

Καλά πέρασα, δεν ήταν το γαμήσι του αιώνα άλλα δεν έκλαψα και τα λεφτά μου.

Αυτά συναγωνιστές και να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
756
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, satyrus, Bartender 74

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού