Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβάζοντας εδώ διάφορα τα περισσότερα με θετικά σχόλια και ελάχιστα αρνητικά προσπάθησα να την συναντήσω και εγώ σε μια δύσκολη μέρα....παραμονή Χριστουγέννων....Δεν αρνήθηκε μου έστειλε αρχικά το τηλέφωνο της και την κάλεσα την παραμονή και δέχτηκε με την μια να βρεθούμε στο Bill..Μπήκε στο δωμάτιο απλή στο ντύσιμο της αλλά την κοπέλα δεν την θες να την βγάλεις βόλτα στο κρεβάτι να είναι καλή και όλα τα άλλα....Έχω δει και τοπ μοντελ στο ντύσιμο και στο κρεβάτι ήταν κομοδίνα...Αυτό για κάποιους που σχολιάζουν το ντύσιμο πολλών κοριτσιών εδώ μέσα....Μόλις μπήκε με έκανε μια ζεστή αγκαλιά λες και ήταν μια φίλη από τα παλιά...Πολύ καθαρή μοσχομύριζε και παρόλα αυτά μπήκε στο μπάνιο για ένα φρεσκάρισμα...Ηρθε στο κρεβάτι με ρώτησε αν με ενοχλεί κάτι και αφού της έδωσα το πράσινο φώς μου όρμηξε και με φύλαγε δίχως αύριο...Το στόμα της είχε μια γεύση μέντας από κάποιο λίστερινγκ που είχε χρησιμοποιήσει λίγο πριν στο μπάνιο...Το στήθος της αν και δεν είναι πολύ μεγάλο είναι όμως ειδανικό μέγεθος και για αυτούς που προτιμάνε το μεγάλο στήθος 2,5 με 3 ήταν σίγουρα...Είχε απίστευτη ηφή γιατί είναι ένα φυσικό στήθος ένα υπέροχο στήθος και ένα υπέροχο σώμα για πολλούς που έχουν αυστηρά γούστα....Αφου φιληθήκαμε πόση ώρα κατέβηκε κάτω και μου έκανε μια υπέροχη πίπα που κόντεψε να με κάνει να χήσω είχα πολύ καιρό να δω τόσο έμπειρο call girl..Αφού έβαλε το προφυλακτικό ανέβηκε επάνω και ένιωθα ότι ήμουν με την κοπέλα μου...ήταν πολύ καλή σε όλα...δύσκολο για τις μέρες μας..Ένα πραγματικό διαμάντι που μπορεί να γίνει άνετα στανταράκι...για τον καθένα...Άργησα να τελειώσω την πρώτη φορά και δεύτερη δεν άντεξα γιατί ήδη ένιωθα εξαντλημένος ήταν και γιορτινές μέρες προτίμησα να της κάνω ένα Χριστουγεννιάτικο δώρο...Αν και αυτή επέμενε να προχωρήσει αλλά ήξερα τις αντοχές μου εκείνη την στιγμή...Σας την προτείνω με κλειστά μάτια..Ένα υπέροχο πλάσμα που δεν θα σας αφήσει να πλήξετε από όλες τις απόψεις...Χρόνια πολλά εύχομαι σε όλους και καλές στιγμές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
110
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 leontis, Reporter, demon14 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2019
Να μας πείτε που μένετε, να μετακομίσουμε..
Αν η άννα- πιπινάκι βαθμολογείται με 10 σε πρόσωπο/σώμα, τί να πω...
28 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρά ήταν και τα δύο εμένα προσωπικά δεν με χαλάσανε....Και το σώμα της κορμάρα το θεωρώ δεν είδα κάτι άσχημο ούτε περιτά κιλά....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2