Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερα βραδυ γιορτες και ολος ο φοιτητικος κοσμος στα χωρια του.... Που να επενδυσεις τα χρηματα σου ?? στη σιγουρη λυση περνεις τηλ στο γραφειο που παντα ειναι γρηγορο και εξυπηρετικοτατο εγω προσωπικα ζηταω τη angie μιας και ξερει τα γουστα μου και δε μου αρεσουν τα πολλα πολλα με ατομα που δε ξερω και πρεπει να περιγραφω παλι τη θελω.... Αφου λοιπον μου εχει πει η ΑNGIE τα καλυτερα και βλεπω και εγω αυτο το υπεροχο μουτρακι που μου θυμιζει φοιτητριες εκει στη εκθεση να περιφερονται σκεπτικες για το πως θα πληρωσουν το νοικι και το ηλεκτρικο περνω τη αποφαση να ενδωσω στο καλεσμα της νεαρας... Η ωρα 9.30 ανοιγει η πορτα γνωστου ξενοδοχειου και εμφανιζεται η δεσποινις με το υπεροχο χαμογελο{ αξιοπιστη φωτο η τριτη κατα σειρα ...οι πιο πολλες ειναι τοσο επεξεργασμενες που απορω αν και η ιδια θα γνωριζε κατι πανω τις....Υπεροχο πλασμα το προσωπο τα σπαει οπως και το χαμογελο και η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ ορεξη για συζητηση χαβαλε γελιο κτλ....Η κοπελα με το χαμογελο για διαφιμηση οδοντοκρεμας αποφασισε να βαλει κατι αλλο στο στομα της απο οδοντοκρεμα και πραγματικα τα πηγε παρα πολυ καλα που δε αργησε η σημαια να σηκωθει .. ΛΙΓΟ αδυνατο σωμα με μικρο στηθος αλλα στα 4 κοιταντας στο απεναντι καθρεφτη εχεις την αισθηση οτι εισαι μοντελο φοιτητρια που πρεπει να μαθει καλα το μαθημα της,, Στη δικη μας συνευρεση το πανω χερι ειχα εγω σε ολες τις στασεις οποτε περασα καλα ....Ενα υπεροχο μισαωρο με ενα πιτσιρικι νομιζω πως δε θα χαλαγε κανενα ... Εκαναα εναα τσεκ πριν φυγω και στο καζανακι μιας και τη αλλη φορα ηταν χαλασμενο σε αλλο δωματιο.. και αφου δουλευε ντυθηκα και εφυγα ... Εν ολιγις θα τη συστηνα στους αγαπουληδες σε αυτους που τους αρεσουν η γλυκες φατσουλΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαξακι .... καλο βραδυ και καλες γιορτες να εχουμε ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, madrach, The_Drill και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού