Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 1 10
Call-Girls 2005
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνία ενδεικτική όπως και η θέληση της κοπέλας.
Δεν αξίζει νομίζω σε γενικά πλαίσια. Δεν φιλάει, όχι δεν φιλάει με γλώσσα αλλά δεν φιλάει... πίπα έβαλε προφυλακτικό γιατί λέει κυκλοφορούν πολλά. Σωστά αλλά άλλα συμφωνήσαμε. Της λέω πως θα γίνει το cim με προφυλακτικό; Και μου έκανε παζάρι αν θα την γαμησω ή θέλω μόνο πίπα... οκ... της έδωσα μια πίπα, τα πήρε στο στομα και έφυγα για άλλες πολιτείες!!
Αυτά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
842
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, Mounokwlaraki, djantonis666 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2019
Και μια πίπα την πλήρωσες 110 ευρώ.να την γαμουσες εντάξει αλλά μόνο πίπα.εγω δεν θα της τα δινα είναι και σπασαρχιδω μη αυτό μη εκείνο.
22 Δεκεμβρίου, 2019
Eπίσης, επειδή έχει σέλφιζ, είναι 5άρι στην εμφάνιση ή την θάβεις επειδή δεν πέρασες καλά? Χμμμ;
Δεν φαίνεται για 5, ειδικά στο σώμα!!

Δεν θα ήταν προτιμότερο να έβαζες 2-3 στην "διαθεση-συμμετοχή" ή στην "γενική συμπεριφορά" αλλά αντικειμενική βαθμολογία στην εμφάνιση για να ξέρει ο υποψήφιος τι θα συναντήσει?

Αυτά...πάντα φιλικά! Καπέλο
26 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοείται όλα πάντα φιλικά!
Να σου πω την αλήθεια 2-3 δεν θα βαθμολογούσα ποτέ, εκτός και αν η γκομενα με έγραφε κανονικά.
Τώρα όσο αναφορά την εμφάνιση το σώμα είναι πιο πλαδαρό από ο,τι φαίνεται στις φωτό. Όποτε η βαθμολογία είναι υποκειμενική σχετικά με τι περιμένεις να δεις και όχι σε σχέση με την γενική εμφάνιση- δεν είναι μπαζο αλλά δεν είναι και αυτό που θα περίμενα βάσει φωτό . Τέλος, επειδή το ραντεβού έγινε σχετικά νωρίς μέσα στην ημέρα, θεωρώ ότι ένα ντουζακι το χρειαζόταν το κορίτσι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3