Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας αρκετά καλά σχόλια για την συγκεκριμένη κοπέλα σε στυλ τσολιάς και βλέποντας αρκετά 10ρια στις βαθμολογίες αποφάσισα να την επισκεφθώ έπειτα από εύκολη συννενόηση με την τηλεφωνήτρια του γραφείου.Η εμφάνιση της είναι ότι περίπου βλέπετε στις φώτο με ροζ ανταύγια μικρό βυζί συμπαθητικό πρόσωπο,αλλά το σώμα της είναι αχαρό υπερβολικά ψηλή γύρω στο 1.90 για το επάγγελμα που κάνει πράγμα το οποίο δεν βολεύει καθόλου στο κρεβάτι. Η συμπεριφορά της φιλική και ευγενική και τα αγγλικά της τα βασικά χωρίς όμως να μπορείς να αναπτύξεις εύκολα συζήτηση μαζί της
Στο κυρίως πιάτο το προσπαθεί χωρίς όμως να πιάσει το 10ρι που διάβασα σε αρκετές κριτικές. Φιλάει καλά και με γλώσσα και της αρέσουν τα χάδια και τα γλυψίματα δεν θα αναλάβει όμως αρκετές πρωτοβουλίες.Στην πίπα όμως μου την χάλασε αρκετά ρηχή με χρήση δοντιού,με αρκετά καλή όμως περιποίηση της ευρύτερης περιοχής. Στο σεξ το προσπάθησε αρκετά αλλά σε καμία περίπτωση δεν με ικανοποίησε πλήρως και το σώμα της δεν βόλεψε καθόλου ειδικά όταν ήταν στα 4 και όταν την είχα από πάνω μου.Επίσης δέχεται δάχτυλο αδιαμαρτύρητα και κωλοσκάμπηλα
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι εν μέρη με ικανοποίησε η απόδοση της έρικας αλλά σίγουρα η απόδοση της δεν έπιασε το άριστα και το σώμα της με ψηλοχάλασε μιας και δεν βολεύει καθόλου στις περισσότερες στάσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.178
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2019
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...Η κριτική σου θα μπορούσε να συμπληρώσει τη δικιά μου.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1