Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είδα καλή κριτική και είπα να δοκιμάσω. Δεν ξαναδοκιμάζω Κεφάλι σε τοίχο! καλύτερα Μαλακία

Πάμε στα καλά. Δεν ήταν λίγα αλλά δεν έχει σημασία.

1. Πανέμορφο πρόσωπο και χωρίς μακιγιάζ. Αθλητικά ντυμένη και έμοιαζε με την αλλοδαπή στο American pie στο πρόσωπο που ο Τζιμπο δε γαμησε ποτέ λόγω πρόωρης εκσπερμάτωσης.
2. Το κορμί της δεν παίζεται. Κωλος σαν βερίκοκο.
3. Αρκετά ως πολύ καλή πίπα. Και καλό γλείψιμο γενικότερα.
4. Κυρίαρχο θηλυκό. Έδινε διαταγές και είχε φάση.
5. Μετά από αρκετή πίπα με καβαλάει και αρχίζει το σεξ. Δεν διαμαρτυρόταν καθόλου. Στα τέσσερα έφαγε ξύλο στον κωλο μπόλικο και διαμαρτυρία πάλι μηδέν. Δεν χόρταινα να την χουφτώνω να την χαϊδεύω να την σφαλιαρίζω.
6. Άντεχε και στο πλάι που πονάνε όλες σχεδόν.

Πάμε στα κακά.

1. Μηχανικό σεξ. Φαινόταν ότι υποκρίνεται. Αλλά δε γαμιεται μακάρι να ήταν μόνο αυτό. Δεν είναι όλες καλές στο θέατρο.
2. Σπάει το προφυλακτικό. Αρχίζει να βρίζει στα ρωσικά. Έβρισε και εμένα. Άρχισε να φωνάζει.
3. No sex no sex λέει και πάει να με τελειώσει με μαλακια.
4. Μου τον έπαιζε σαν να έπιανε ή τανάλια και να προσπαθούσε να ξεβιδώσει κάτι.
5. Την σταματάω αρχίζει φιλότιμα να γλείφει τα παπάρια μου ενώ τον παίζω αλλά νιώθω άσχημα και λέω αν χύσω δε θα συγχωρήσω τον εαυτό μου. Σταματάω και όπως αφήνω τον πουτσο μου την ακουμπάει με ελάχιστη ορμή στο πρόσωπο. Τινάζεται σαν να την έφτυσα ροχάλα.

Της λέω στοπ. Μέχρι να καταλάβει τι εννοούσα πάει για μπανιο. Όλα αυτά στο μισάωρο. Κάνει μπανιο ντύνεται λέει I am sorry. Δεν απαντώ.

Έρχεται ο οδηγός. Λέει πάλι I am sorry. Της λέω. Νο you are not sorry. You did what you wanted to do and steal my time.

Και η μουλαρα είπε οκ και έφυγε.

Το γραφείο άριστη αντιμετώπιση. Πήρα την τηλεφωνήτρια μίλησε με τον υπεύθυνο μου υποσχέθηκαν 100 ευρώ αντί για 140 στην επόμενη Ρωσίδα. Ποια να πάρω όμως! Ποια να βρω με καλή κριτική.

Πραγματικά κρίμα γιατί η εξυπηρέτηση τους είναι πολύ καλή. Μου είπαν θα της τα μεταφέρουν όπως τα μετέφεραν και στον υπεύθυνο. Αλλά όπως κι αν έχει δεν δινεις 140 ευρώ για να χαλαστείς. Δινεις για να έχεις μια γαματη εμπειρία.

Μην κάνει κανένας το λάθος μαζί της. Μπορεί να περάσει καλά αλλά το κορίτσι δεν έχει τρόπους. Είναι αναγωγη. Αν ήταν γκομενα μου θα είχε ακούσει μπινελικια και θα την είχα πετάξει από το παράθυρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2019
Επίσης: ξέχασα Κάτι που τα κάνει όλα ακόμα χειρότερα: Ζήτησε τα χρήματα στην αρχή. Έφυγε στα 35 λεπτά. Πλήρωσα μια ώρα
18 Δεκεμβρίου, 2019
IvanTheGreat αν σου αρέσει το πρόσωπο της Jane πάρτην.Ίσως να μην έχει το τούμπανο κορμί της Liza αλλά σέβεται τα χρήματα και το χρόνο μας.
18 Δεκεμβρίου, 2019
Όταν όλες αυτές οι καραβλαχάρες έρχονται για την αρπαχτή, λογικό είναι να έχουν τον πελάτη γραμμένο στη μουνάρα τους. Δεν πα να διαμαρτυρόμαστε και να γράφουμε κακές κριτικές. Αυτές θα είναι τα Χριστούγεννα στη Μόσχα με τους δικούς τους, θα ροκανίζουν τα λεφτουδάκια μας, και θα λένε τις μαλάκες που είναι οι άντρες εκεί στο Ελλαδιστάν.
P
px75
18 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για αυτό έγραψα αυτή την κακή κριτική, γιατί είναι δίκαια και ειλικρινής πάνω από όλα αλλά και για να της κόψω πελατεία. Δεν της αξίζει.
18 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ αδελφέ, θα την δοκιμάσω
18 Δεκεμβρίου, 2019
Πολυ σωστα τα γραφεις... ναι, κορμάρα. Αλλα απο τους χειρότερους χαρακτήρες που εχω δει ποτε σ αυτο το επάγγελμα. Φωνές, προσβολές, ιδανική στο να σε κανει να νιώθεις ασχημα, υπηρεσιες φτηνού μπουρδελου και ταυτόχρονα προσπάθεια να το παίξει σουπερ σεξυ. Άρες μαρες... Απο τις χειρότερες εμπειριες μου...
18 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχως ειναι ετσι ακριβως μ αυτες τις γαϊδάρες. Μακρια καργιες!!!
18 Δεκεμβρίου, 2019
Συγνωμη το οτι εσπασε το προφυλακτικο δεν σε εκανε να σταματησεις εσυ αμεσα....δεν σε φοβισε...
18 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βρε πας καλά?? Σπασίκλας δεν το ειχα καταλάβει. Φρίκαρα μετά που το είδα.
19 Δεκεμβρίου, 2019
Αυτό που είπες οτι είναι ανάγωγη με έκανε και γέλασα
Αυτές οι κοπέλες δεν ξέρουν τι σημαίνει αγωγη ,τρόποι και σεβασμός .Πήγαινε και με ρουμάνα εκει να δεις αγωγη χαχα
Δεν επρεπε να πληρωσεις απο την αρχη επισης να προσθεσω
Τελος με το σπασμενο προφυλακτικο κανε κ μια εξεταση καλου κακου
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2