Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από συννενόηση με τον Άγγελο στο γραφείο και την αποτυχία/ξενέρωμα που είχα με τη Σοφία , μου έστειλε στο καπάκι την πρόταση τους εξαρχής ,τη Ρουσλανα.
Μου είχαν πει νέα άφιξη, νέα,και στυλακι που έψαχνα, undercover φοιτήτριουλα.
Δεν άργησε καθόλου και σίγουρα ήρθε μιλημένη.Με τη μια ανοίγοντας τη πόρτα ,κάνω κίνηση να τη πάρω αγκαλιά και η ίδια με πλακώνει σε αγκαλιές και φιλία λες και είχαμε ξαναβρεθεί.Περασαμε μέσα, της είπα για τη προηγούμενη κοπέλα,έκανε βέβαια πως δεν ήξερε ούτε τη κοπέλα ούτε το συμβάν,και τα είπαμε λίγο, αγγλικά καλά, και γενικά πολύ γλυκό στυλακι και σαν ακροατής και σαν ομιλητής .
Πήγε για μπανάκι,έκανε 5 λεπτά το πολύ,βγήκε με τη πετσέτα και βρεγμένη,που την έβαλα κατευθείαν για γλυφομουνι...απόλαυση ...μια λέξη τα λέει όλα, ωραίο μουνακι κλειστό,και ακούει αμέσως, μούσκεψε γρήγορα.
Ωραίες επίσης αντιδράσεις από αναστεναγμούς μέχρι σφίξιμο στα δάχτυλα.
Ωραίο βυζι με ράγες νορμαλ.αρχισε να με γλύφει παντού ,από αυτιά λαιμό μέχρι κάτω μπάλες.πιπα αρκετά καλή με αρκετά υγρά.εβαλε μόνη της το προφυλακτικό και με καβάλησε.πολυ ωραία κίνηση και με αγκαλιές και φιλία ταυτόχρονα.το γκομενακι είναι παθιαρικο πιο πολύ παρα ξεκωλο και της αρέσει να βλέπει να πέρνει ευχαρίστηση.
Με κυκλικές κινήσεις στη βάση του πουτσου μου έτριβε τη κλειτορίδα της με ένα δικό της τρόπο που έχυσε κιόλας εκεί.
Τη γύρισα στο πλάι που με δυνατό κάρφωμα από πίσω,εκεί ,ήρθε το τέλος.

Δεν έγινε άλλος γύρος γιατί είχε προηγηθεί και προηγούμενο συν κιόλας τη κούραση της μέρας αλλά επειδή αύριο ρε πάρουμε,αντέξαμε.

Τη γούσταρα τη συνάντηση με τη ρουσλανα,πήρε ότι κακό είχα μαζέψει απτή μέρα και τη προηγούμενη συνάντηση και θα κοιμηθώ σαν πουλάκι.Αν ξανάρθει σε Τουρ σίγουρα θα τη ξαναπάρω, τώρα μέχρι να φύγει,δε ξέρω ,ίσως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, sithlord, Takashi και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού