Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 1 10
Call-Girls 2094
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τη κριτική τη γράφω μόνο και μόνο για να ενημερωθεί κανένας συναγωνιστής και να προλάβω το κακό που με βρήκε εμένα.
Τη κοπέλα τη διάλεξα λόγο ότι δείχνει απτός φωτό της σαν τη γκομενα απτό διπλανό διαμέρισμα και ήθελα ένα τέτοιο σενάριο απόψε αργά αργά να παίξω.
Το γραφείο αν και πρότεινε ρουσλανα, ίσως κάτι ήξερε... κατέληξα από προσωπική επιλογή στη Σοφία.
Είχα ζητήσει επειδή θα ερχόταν σπίτι να έρθει κασουαλ ντυμένη,λόγο πολυκατοικίας όπως και έγινε.
Ανοίγοντας ήρθε χαμογελαστή αλλά εκεί στη πρώτη επαφή μας ούτε μια αγκαλιά ούτε φιλί ούτε τίποτα,γενικά λίγο αρκετά τυπική.
Περνώντας μέσα κάτσαμε λίγο και άρχισε να μιλάει ,που εκεί ψιλό κατάλαβα ότι δεν είχε καλη διάθεση μαλλον γιατί είχε μια ένταση στο πως εκφραζόταν, και άρχισε και έλεγε πως δεν της αρέσει η Ελλάδα και γενικά τα περίμενε αλλιώς και και και..
Εκεί όταν ήρθαμε πιο κοντά αποκαλύφθηκε και μια μυρωδιά που δεν μου άρεσε,απτά ρούχα της πιθανόν...όχι απλησιά αλλά σαν κλεισούρα κάτι,πάντως καμία σχέση με άρωμα η κάτι σε καθαριότητα και αυτό ήταν το πρώτο που παρατήρησα.
Έκανα κίνηση για φιλί και με δυσκολία ακούμπησαν τα χείλη μας, για γλώσσα ούτε καν

Προσφέρθηκε να πάει για μπάνιο και να χαλαρώσω να έρθει να μου κάνει λίγο μασάζ όποτε λέω καλώς πάμε για πίπα.
Έφαγε δέκα λεπτά και λίγα λέω στο μπάνιο και βγαίνοντας σαπούνι δε μύρισα.ξεκινησε να με χαϊδεύει ενώ είχα γδυθεί και άρχισε να γλύφει τον προϊσταμένο κάτω...και δόντι και χέρι και ασαλιωτο τα είχε όλα τα καλά ο μπαξές,όποτε με λίγο χουφτώματα και δαχτυλάκι τον σήκωσα μόνος μου και πέρασμα προφυλακτικό και αρχίσαμε...σίγουρα στο γαμησι δεν το έχει,ούτε να στήσει το σώμα της ούτε από θεατρικής άποψης έστω να προσποιηθεί.επειδη όμως την έβαλα στα τέσσερα και χάζευα τηκωλοτρυπιδα της όσο τη γαμουσα και είχα και καυλες από πριν,άδειασα εκεί μια.

Είχα σχεδόν παρά κάτι άλλη μιση ώρα ακομα, κοίταζε συνέχεια το ρολόι της ,και μου λέει πάω να κάνω ένα μπανάκι και έρχομαι.τρωει εν ολίγης αλλά δέκα λεπτά πάλι, και έρχεται γυμνή και κουνιστή,πάω για ένα Ντουκζακι 3 λεπτών και βγαίνω λέω να αρχίσω με ένα γλυφομουνι να ζεσταθεί να δούμε στον δεύτερο γύρο μήπως γλυκάνει.
Και πέφτοντας να αρχίσω τα φιλία και τα γλυψιματα....ξανά σηκώθηκα και απτά νεύρα μου της είπα ντύσου τελειώσαμε.
Τουλάχιστον κοπέλα μου όταν πας να κατουρήσεις και υποτίθεται έχεις φάει τόσα λεπτά απτό ραντεβού για μπάνιο, δεν έχεις την αξιοπρεπή πολυτέλεια να ρίχνεις λίγο νερό και σαπούνι στο μουνακι σου...¿¿¿
Η μάλλον μπάνιο δεν έκανες ποτέ και έτρωγες την ώρα έτσι¿¿

Η φάτσα της σαφώς άλλαξε αφού και εγώ είχα νευριάσει,πήρα τηλ το γραφείο ,ήταν ο άντρας ο Άγγελος και τον ενημέρωσα με αυτήν μπροστά για όλα ,που δε μπορώ να πω ο άνθρωπος με πλήρη κατανόηση και ζητώντας συγνώμη με πίστεψε και επανόρθωσε στο επόμενο ραντεβού που θα γράψω κριτική τώρα και για αυτό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Αμαρτωλός , Hell Boy 29 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2019
Μου γαμησες τ' ονειρο αδερφε... Την ειχα σταμπαρει και μου τρεχανε τα σαλια, αλλα με οσα εγραψες.....
17 Δεκεμβρίου, 2019
Καλησπέρα φίλε, θέλω να την πάρω. Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες για την εμφάνιση της ?Είναι κοντά στις φωτογραφίες ? Κιλά, ύψος, κορμί ? Πρόσωπο ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
17 Δεκεμβρίου, 2019
Εδώ η άλλη μόλις 1 λεπτό πίπα
Την έδιώξα και πήρα τηλ το γραφείο
Και αυτοί μου λένε πρέπει να πληρωθεί
140 κανονικά για 1 λεπτό πίπα
Μακρυά!!!!! Το χειρότερο γραφείο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3