Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους του μαχητές και από εμένα. Πολύ παλιό μέλος αλλά είπα και εγώ να αρχίσω τις κριτικές.

Δεν θυμάμαι ημερομηνία ( αν δεν κάνω λάθος πριν δύο μήνες)

Έφτασα στο ξενοδοχείο, ανεβαίνω χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει μια πολύ όμορφη παρουσία.
Ένα αρνητικό ήταν ότι με το καλησπέρα μου ζήτησε τα χρήματα. Με το αποτέλεσμα της βραδιάς το συγκεκριμένο
θα το αφήσω στην άκρη και θα το θεωρήσω ασήμαντο.

Με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο και εφόσον είχα κάνει ξαπλώσαμε και άρχισε μια νορμάλ πίπα.
Δέχτηκε δάχτυλα στο υπέροχο μουνάκι της και στο πεντάλεπτο ανέβηκε από επάνω μου και ξεκινήσαμε.
Δεν θα κρύψω ότι δεν άντεξα πολύ και τελείωσα. Αράξαμε στο κρεβάτι, είπαμε αρκετά πράγματα, γελάσαμε.

Στην συνέχεια και στον δεύτερο γύρω ξεκινήσαμε πάλι με πίπα και όταν της ζήτησα 69 δεν μου αρνήθηκε και πραγματικά ήταν κορυφή.
Συνεχίσαμε στα 4. η κοπέλα απέδειξε και εκεί ότι το κατέχει. Πολύ ωραίο κούνημα και σου δίνει αυτό που θέλεις.

Σαν δεύτερη φορά και μετά από ένα πολύ καλό εικοσάλεπτο παρέδωσα ψυχή. Τελείωσα και φρόντισε εκείνη την ώρα να μου βγάλει μεγάλη γκάβλα.

Είχαμε αρκετή ώρα και όταν πήγαμε να δοκιμάσουμε για τρίτη φορά δεν είχα το κουράγιο, ήμουν και κουρασμένος και μου έβγαλε την αίσθηση απογοήτευσης.
Τι να κάνουμε μακάρι να ήταν με μηχανισμό να σε γούσταρα περισσότερο...ΕμμμμΕμμμμ

Σύνοψη.

Πρόσωπο: Πρέπει να βάλει νέες φώτος, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Είχε κάποτε μια φώτο με τεράστιες βλεφαρίδες. Καμία σχέση. Είναι πολύ πιο όμορφη απο κοντά. Φοβερά χείλια.
Στήθος: Δεν είναι αληθινό αλλά έχει βάλει νέας γενιάς σιλικόνη που πραγματικά η επαφή δεν σου έδινε να καταλάβεις ότι δεν είναι αληθινά. Αυτό μου είπε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Σώμα: Καθαρή, μοσχοβολούσε και εκπληκτικό δέρμα.
Sex: Αν δείξεις σεβασμό σε αυτό που κάνει θα σου δώσει το 100% ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Καλή δύναμη μαχητές..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, doc_lin, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού