Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Call-Girls 8191
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν δεν σου αρέσει το σεξ καλύτερα βρες μια δουλειά που να μην περιέχει το σεξ. Θυμός
Δεν σε φέραμε με το ζόρι... μόνη σου το επέλεξες.

Η επαφη με την πραγματικότητα απουσίαζε. Είτε απλωνα φύλλο να φτιάξω σπανακόπιτα είτε της εκανα σεξ το ίδιο και το αυτο!
Αν η συμπεριφορά της ήταν αυτού του στυλ σε μένα τότε σε έναν μεγαλύτερο άνδρα, σε έναν πιο παχύ άνδρα,
σε έναν πιο απότομο άνδρα πως θα ήταν;;; Χμμμ;
Αυτοί που με γνωρίζουν καταλαβαινουν και δεν χρειάζονται περισσότερες λεπτομέρειες.

Έπαιξα και έχασα (η μάλλον έπαιξε και εχασε εκείνη)

Ούτε το σώμα αλλά ούτε και το μυαλό της υπήρχαν στο χώρο μου!

Τα σημάδια της αποτυχημένης συνάντησης ερθονταν σιγά σιγά και έκαναν μπαμ...
- μεγάλη όρεξη για κουβέντα
- προσοχή στα αγγίγματα
- ψεύτο φιλια
- καμμία διάθεση για χάδια

Μια ψευτοσυμπαθητικη πιπα... και εκανα τη μαλακια να ανταποδώσω...
Καλύτερα να το απέφευγα... ψεύτικα βογκητά και θεατρινισμός στο φουλ...

Εκεί είχε τελειωσει το ματσάκι ήδη
Τα υπόλοιπα ήταν διαδικαστικά και με ταλαιπώρησαν!

Εάν βλέπατε τη φάτσα της όταν είχαμε αλλάξει 3 στασεις και είχαν περάσει 15 λεπτά θα καταλαβαίνατε τα παντα!
Ξινή... άκεφη... αδιάφορη... χαλασμένη... ενοχλημένη... λες και την τιμωρουσα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
και εγώ να προσπαθώ να μην χάσω την συγκέντρωση μου για να ολοκληρώσω την αποστολή μου Μαλακία

Κρίμα το κορμί και κρίμα το χρόνο μου!

Υπάρχουν τόσα κορίτσια (που εχω ξαναβρεθεί) που θα μπορούσα να είχα καλέσει απόψε
όμως με έτρωγε ο κωλος μου για κάτι καινούριο.

Όπως ξέρετε δεν χαλιέμαι εύκολα γιαυτο και έκλεισα δυο κορίτσια για αύριο για να έρθω στα ισια μου Ναι!

Αν έπρεπε να δώσω μια τιμή για αυτή την συνάντηση θα ήταν 50€. Ούτε ευρώ παραπανω!!

Μας δουλεύουν ορισμένες όμως εδώ δεν περνάνε αυτά!!!
Μια του κλέφτη δυο του κλέφτη και μετά μπες μέσα στο αεροπλανάκι σου και δρόμο.

Κοροιδιστικα λεφτά θα πάρεις μια-δυο-τρεις όμως μετά θα πάρεις τα α.....α μας...!!!

Να δουλέψουν τα κορίτσια που το έχουν... τα κορίτσια που νοιάζονται... τα κορίτσια που ενδιαφέρονται να περάσουμε καλά...!!

Αυτά και εις αλλά με υγεία Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.145
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Limperatore XXI, rodriguez65 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2019
Αυτό που λες στο τέλος της κριτικής σου μάλλον δεν συμβαίνει(δυστυχώς) αφού η κοπέλα είναι τόσο καιρό εδώ και δεν ακούστηκε κιχ, μάλλον τα μάζεψε από αρκετούς μέχρι τώρα, ευτυχώς κάτι δεν μου κόλλαγε στην εικόνα της και δεν ήμουν ένας από αυτούς Θυμός
εκ παραδρομής έβαλα like στην προηγούμενη κριτική χωρίς να δω ποιός την είχε γράψει, τώρα που βλέπω και την πρώτη σε σύγκριση με τη δική σου μάλλον κάποιοι μας δουλεύουν, εκτός αν δεχτούμε ότι τις πρώτες μέρες η κοπέλα είχε άλλη συμπεριφορά.
12 Δεκεμβρίου, 2019
Συμφωνω απολυτα με την κριτικη. Ειχα ακριβως την ιδια εμπειρια.
12 Δεκεμβρίου, 2019
μάλλον τα 'κονόμησε η κοπελιά και άλλαξε τροπάρι. το feedback για την συγκεκριμένη ήταν πολύ καλό αλλά άρχισε να βρωμάει η κατάσταση όταν πήρε 'ρεπό' κάποιες μέρες για να χαλαρώσει...ευχαριστούμε Jim που μας γλύτωσες τον κουβά Καπέλο, κρίμα για την χασούρα σου Κεφάλι σε τοίχο!
12 Δεκεμβρίου, 2019
Ο κάθε συναγωνιστής έχει τα κριτήρια του, τις εμπειρίες του και τις απαιτήσεις του.
Για μένα ήταν μια πλήρως ΑΔΙΑΦΟΡΗ κοπέλα και εάν την ρωτήσεις πως πέρασε ο πελάτης σου μετά το ραντεβού μας θα σου απαντήσει ότι πέρασα πολύ όμορφα!
Όταν βλέπω λάθος κινήσεις παραμένω πολύ ψύχραιμος και αφήνω την κοπέλα να το πάει όπως εκείνη νομίζει...
Ηρθε συνειδητοποιημένη να μαζέψει λεφτά χωρίς να προσφέρει αυτά που πρέπει στους πελάτες.
12 Δεκεμβρίου, 2019
Ο ενας λεει ετσι, ο αλλος αλλιως, ολοι ομως λενε αληθεια.
Παιδια, δεν εχουμε ουτε χρονο ουτε χρηματα για κασκαντεριλικια, μετα απο αποτυχημενο ραντεβου εχω νευρα για μερες.
Οποτε η θα μαθουν να ειναι συνεπεις με ολους τους πελατες και να σεβονται τα χρηματα/χρονο τους (ποιος βγαζει τοσα λεφτα
οσες αυτες ?) η θα πεφτουν μαυρα.
Ευχαριστουμε για την ενημερωση φιλε.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5