Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την καλημέρα και τα σέβη μου Καπέλο

Πρίν προχωρήσω στην περιγραφή της συνεύρεσης μου με την Erika, θα ήθελα πρώτα απ' όλα, για πολλοστή φορά να ευχαριστήσω δημόσια τους καταξιομένους «γηπαέτους» του site Προσκύνημα, των οποίων οι απόψεις για ακόμη μια φορά υπήρξαν καταλλητικές στην τελική επιλογή κοπέλας.

Εαν και η πλάστιγγα αρχικά έγερνε υπέρ της Dasha του Club, τελικά ακολούθησα τον χρησμό των σοφών και κανόνισα επίσκεψη στην «Νέα άφιξη» ονόματι Erika (άρτια αφιχθής χθές το απόγευμα), γιατί ως γνωστόν το φρέσκο είναι φρέσκο και το «πολυδουλεμένο» εδώ και μέρες ενέχει τον σαφέστατο κίνδυνο του να έχει «καεί» στην πορεία...

Στο δια ταύτα λοιπόν.

Στα του γραφείου:
Συνεννόηση γρήγορη και χωρίς πολλές περιπτύξεις. Στα αξιοσημείωτα να αναφερθεί το γεγονός οτι για 2η συνεχώμενη φορά το ξενοδοχείο υποδοχής δεν υπήρξε το σύνηθες «τριτοκοσμικό» αλλά το «εξευρωπαϊσμένο» στην απέναντι όχθη!

Erika:
Η εν λόγω κορασίς είναι τσολιάς στα ανάκτορα! Σπασίκλας , Baby Long Legs Έρωτας
Με πλήρη εξάρτυση (βλέπε πορνοτάκουνα on board) ξεπερνάει για πλάκα το 1.90!
Αφού πέταξε το πατούμενο η εικόνα παρέμεινε το ίδιο εντυπωσιακή, τα μούτρα μου είναι στο 1.85 και το μωρό με έριχνε μερικούς πόντους στο χαλαρό!
Πόδια φιδίσια και ατελείωτα, άκρα όμορφα περιποιημένα, να γράφεις χιλιόμετρα γλύφοντας και φιλώντας τα και να έχουν τον ατελείωτο.
Κόμμωση ίσια, μαλλιά μακριά μέχρη την μέση και παρακάτω, βαμμένα κατάμαυρα με πορνοκόκκινα extensions.
Βυζάκια μικρούλια αλλά στητά και με ρόγες που ανταποκρίνονται στο πιτς φιτίλι όταν τις πιπιλίζεις και περιποιήθεις ανάλογα.
Η κωλάρα της είναι σα καρδιά, ou-na-na-na-na Μεγάλο χαμόγελο
Όχι τόσο πεταχτή όπως στις φωτό...αλλά παραμένει ou-na-na-na-na caliente... ειδικά η θέα της στημένη στα 4 είναι ποίηση!
Piercing στον οφαλό, 3 μικρά tatto που χάνονται.
Πεντακάθαρη, ελαφρός παρφουμαρισμένη αλλά αμακιγιάριστη Λύπη

Και εδώ πάμε στα κακά νέα της βραδιάς...το πρόσωπο...χάνει και μάλιστα αρκετά.
Δεν είναι αυτό το στρόγγυλο των φωτό...έχει υποστεί αρκετό ρετουσάρισμα.
Προς θέου, η κοπέλα είναι αυτή που απεικονίζεται στο Album αλλά real time το πρόσωπο είναι πολύ ποιο φαρδύ και πλατύ όχι το petit που θέλει να μας περάσει ο καλλητέχνης φωτογράφος...κρίμα γιατί εδώ χάνονται πολύτιμη βαθμοί. Το σκηνικό το σώνουν εν μέρη τα όμορφα γκριζοπράσινα μάτια με τις ωραίες τεχνητές βλεφαρίδες...και πάλι κρίμα όμως Λύπη

To the Game:
Service απο άλλον πλανήτη! Μεγάλο χαμόγελο
Το κορίτσι είναι ασταμάτητο! Ναι!
Γαμίεται χωρίς φραγμούς και ενδιασμούς, δεν τον χωρταίνει με τίποτα! Προσκύνημα
Παίζει σε όλα τα επίπεδα και ακολουθεί όπου και να την πάς!
Την μία στιγμή βγάζει PSE και την αμέσως επόμενη στιγμή true GFE Έρωτας
Φηλία με γλώσσα και πάθος, βαθία και άκρως καυλωτικά!
Στο «μικρόφωνο» μπορώ να πως είναι καλή, το πάει με ρυθμό και σχετικό βάθος, έχω ακούσει και καλύτερες ερμηνείες, ωστόσο όμως δεν την χαρακτηρίζεις κακή.
Για έναν περίεργο λόγο το 69 δεν δίχνει να πίανει τόπο...δεν ανταποκρίθηκε το μουνάκι της...αλλά με αποζημείωσε με το παραπάνω στην πορεία!
Και εξηγώ...αφού έπεσε η σπάτουλα και το νινί παρά την προσπάθεια παρέμεινε νυσταγμένο...μόλις ανέβηκε απο πάνω κάτι σαν να έσπασε στο σύστημα των υδραυλικών!!!
Άνοιξαν οι ροές και δεν είχαν σταματημό...ποιά gel και τεχνητά μέσα...τα υγρά της φύσης να στάζουν και το αρχικα στενό νινάκι να ανοίγει και να χάνεσε...πολύ πράγμα...πλωτά σαν να λέμε! Μούσκεμα σε όλη την διάρκεια… Το δωμάτιο γέμισε απο την γνωστή σε όλους μας ευωδία της ηδονής.
Συνέχεια στα 4...αντέχει και επιβάλλει δυνατούς ρυθμούς. Το ζητάει από μόνη της με πάθος το δυνατό και αδιάκοπο σπρώξιμο και δεν σε αφήνει σε χλωρό κλαρί μέχρι να τελειώσει και η ίδια της...λύσσαει για γαμήσι.
Ιεραποστολικά μια απο τα ίδια...σε κλειδώνει με τις ποδάρες και άντε να ξεφύγεις...γαμάς και σε γαμάει ένα πράγμα!

Παίχτηκαν 2 ημίχρονα, το 1ο έλειξε μετά πολύ δυνατή μάχη με το κορμί in mouth ενώ το 2ο doggy style μέσα στον καταράκτη Σπασίκλας

Να σημειωθεί ότι καθ' όλη την διάρκεια της πράξης και ενώ το καυλάκι έχει ανάψει άσχημα...παίζουν δωρεάν ταχύρηθμα μαθήματα της πόρνο-ρωσσικής διαλέκτου!
Τι Davai Davai, τι Cyska Blyat και άλλα άκρως καυλωτικά ρωσσοακαταλαβίστηκα δεν λέγεται…μετά το 2ωρο έφυγα με master στα χέρια Χμμμ;
Στην ανάπαυλα αγγαλιές φιλάκια χάδια, όπως είπα true GFE, κουβέντα γίνεται στο χαλαρό με καλού επιπέδου Αγγλικών.

Σύνοψη:
Εμφανισιακά: Είναι μια εντυπωσιακή και επιβλυτική παρουσία, θα σου μείνει χαραγμένη στην μνήμη για το απίστευτα ψηλό και καλοσχηματισμένο κορμί της 8.5/10
Εμφάνιση προσώπου: Χάνει αρκετά, ίσως για πολλούς εδώ μέσα αυτό το πλατύ και όχι τόσο αισθησιακό πρόσωπο που είδα να λειτουργήσει ντεκαυλέ … οπότε ας ληφθεί σοβαρά στα υπόψιν. 4/10
Υπηρεσίες: Χωρίς λόγια… 10+/10 (γαμιέται άριστα και το απολαμβάνει και θα σε σκίσει)
Στοματικό: Καλή 7/10
Social: Καλό με καλή γνώση της Άγγλικής: 8/10
VFM? Όχι, γιατί ως γνωστόν δεν πληρή στο 100% το ιερό τρίπτυχο του Levi.

Service – Άριστο - Pass
Social – Good – Pass
Εμφάνιση (Σώμα & Πρόσωπο) – 6 Fail

(Απο 8+ θεωρώ πως πληρούνται οι προϋποθέσεις για Pass)

Disclaimer: Οι απόψεις ως γνωστόν είναι υποκείμενικες και εξυπηρέτουν τον σκοπό της ενημέρωαης και μόνο, δεν στοχεύουν στο να ενθαρρύνουν ή να αποθαρρύνουν τους υποψήφιους μύστες!
Tip: To κορασίο αρέζεται Doggy Style … άσχημα όμως λέμεεεε Κουλ

Αυτά και ας κούρασα!
Τα σέβη μου και να απολαμβάνεται υπεύθυνα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Leviathan
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
10.750
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, anon., TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2019
Συναγωνιστη να σε ρωτήσω κάτι. Μπορείς αυτές να τις πάρεις και σπίτι σου ή μόνο ξενοδοχείο; Πες μου γνώμη γιατί θέλω να πάρω και δεν ξέρω
review reaction 1 hornyasfuck
15 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα παίχτη.
Θεωρητικά μπορείς.
Σιγουρα σε δικό σου δωμάτιο ξενοδοχείου τηε επιλογής σου (Outcall)
Για σπίτι ρώτα το γραφείο και θα σου απαντήσουν για να είσαι 100% σίγουρος.
Απλά θα σε βγεί λίγο παραπάνω σε κόστος.
review reaction 1 hornyasfuck
16 Ιουνίου, 2020
Συναγωνιστη μήπως θυμάσε τι απεικόνιζαν τα τατοο της η/και σε ποια μέρη τα είχε? (είναι το φετιχ μου)
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3