Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Julia πριν δω την πρώτη κριτική της, στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο ημιδιαμονής με την όμορφη receptionist.

Έρχεται με μικρή καθυστέρηση και αντικρίζω μια πραγματικά όμορφη, σχετικά ψηλή κοπέλα ντυμένη πολύ απλά. Μπότες στρατιωτικού τύπου (τι μόδα και αυτή!!!) και ένα μάλλινο παλτό (στην ηλιόλουστη Αθήνα!!!).

Πολύ όμορφο πρόσωπο χωρίς την αγριάδα των φωτογραφιών και σκούρα γαλάζια μάτια. Σώμα εντυπωσιακό με όμορφο στητό βυζάκι και καθαρό από tatoo. Οι φωτογραφίες στο site μάλλον την αδικούν. Το μόνο αρνητικό στο σώμα ήταν κάποιες ελίτσες στην πλάτη και τα απεριποίητα κάτω άκρα.

Έμπειρη συνοδός στα 25 της χρόνια με επισκέψεις σε Ευρώπη και Αμερική. Επικοινωνία αρκετά καλή στα Αγγλικά. Δηλώνει πρώην χορεύτρια μπαλέτου και νυν καθηγήτρια και ο καθένας ότι θέλει πιστεύει.

Από την αρχή μου φάνηκε λίγο απόμακρη κάτι που επιβεβαιώθηκε και στο υπόλοιπο της συνάντησης. Πραγματικά όμορφη κοπέλα όπως είπα αλλά λίγο μηχανικά, διεκπεραιωτικά εξελίχθηκε το όλο σκηνικό. Δεν αρνήθηκε κάτι αλλά περιορισμένη συμμετοχή, χωρίς καμία πρωτοβουλία, με την σκέψη μάλλον προς την έξοδο. Ίσως βέβαια αυτό να οφείλεται στο γεγονός ότι την συνάντησα προς το τέλος του τουρ ή σε κάποιο άλλο λόγο που μου διαφεύγει. Εντύπωση δε μου έκανε ότι ντουζάκι ούτε πριν, ούτε μετά, ούτε κατά το ενδιάμεσο.

Συνοψίζοντας μια όμορφη συνάντηση χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να θυμάμαι. Πάμε γι' άλλα για καλύτερα ...

Αγαπητοί συναγωνιστές εύχομαι Καλές Γιορτές με πολύ όμορφες στιγμές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
162
Likes:
11.589
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού