Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Είπα να δοκιμάσω μια ακόμη φορά το γραφείο τις πόλης μας αλλά κάθε φορά το μετανιώνω.
In call ανάθεμα την επιλογή μου.Κεφάλι σε τοίχο!
Το δωμάτιο απλά άθλιο ίσως στα μπουρδέλα να είναι καλύτερα, δεν ξέρω ίσως.
Δεν ξέρω γιατί έμεινα ...!!!Κεφάλι σε τοίχο! Είπα να μην χαλαστω απο το περιβάλλον γιατί το κορίτσι μπορεί να είναι καλό.
Οι φωτογραφίες πολύ παλιές και αρκετά επεξεργασμενες. Στην αρχή το σκέφτηκα να φύγω. Κοντά στα 35, αδύνατη όπως μου αρέσει αλλά με αρκετή χαλάρωση παντού.
Έχει τεκνοποιήσει και φαίνεται. Καλύτερα ας αποσυρθεί γιατί δεν έχει να προσφέρει και πολλά ακόμα. Δεν είναι κακό χαρακτήρας το αντίθετο αλλά δεν...!!! Έχει διάθεση αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό. Δυο γύρους μιας που κάθισα είπα να κάνω απόσβεση Μαλακία τα ευρώ που πέταξα.
Ξέρω αδικώ την κοπέλα με την βαθμολογία μου αλλά κάπως πρέπει να πάρει και το γραφείο το μήνυμα. Η κυρία μπορεί να έχει κάλο χαρακτήρα και διάθεση αλλά πρέπει να καταλάβετε ότι πληρώνουμε για call girl girl girl...!!!! Και όχι για call milf. Τι να περιγράψω άλλο δε μπορώ,,,εκνευρίζομαι και μόνο που θυμάμαι την συνάντηση. Και για να μην παρεξηγηθώ η κοπέλα δε φταίει σε κάτι το γραφείο άπλα πρέπει να βάλει κάποια standar.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.898
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, nik1410, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού