Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 205507
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχει περασει κανα 6μηνο απο την φορα που βρεθηκαμε και οταν σκεφτομαι το ραντεβου οριακα μου σηκωνεται. Φαση που μερικες φορες οταν ξυπνας και κανεις καφε πριν πας για κατουριμα , καπως ετσι αυτη η περιεργη στηση που δεν ξερεις ακριβως τι να κανεις. Να κατουρησεις ή να τον παιξεις μια στα γρηγορα στο μπανιο πριν πας για δουλεια.

Καπως ετσι ειμαι με τη Αλεξια. Την σκεφτομαι , μου γυρναει λιγο το μυαλο , λεω να την παρω τηλ ή να παω για κατουρημα να ξεχαστω;

Ξεκαθαρα πιστευω πως αν γαμησεις Αλεξια οι αλλες κοπελες του ιδου μπατζετ δεν πιανουν μια μπροστα της. Η φιλης της Δημητρα ειναι λιγο ακριβοτερη και επιπλεον να πω την αληθεια μου ενω κανει τρελο γαμησι , η Αλεξια ειναι πιο αληθινη να το πω; Οπως και να χει σε λεπτομεριες δεν μπαινω τα εχουν γραψει ολα οι προηγουμενοι. Επενδυστε αφοβα στην 1 ωρα με anal και ας βγαινει κοντα στον μισο βασικο μισθο(220+χοτελ). Οτι κυκλοφορει εξω με κατω απο 200€ το σαρωνει ανετα και χωρις ανταγωνισμο.

Ειτε PSE ειτε GFE με προστυχες δοσεις (οπως πρεπει δλδ) , ειναι εξισου top και στα δυο. Ο μονος λογος που γραφω κριτικη ειναι για να δω αν εχω σκοπο να την παρω σημερα που την σκεφτηκα παλι.

Με κοβω να μην κατουραω σημερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.088
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nipper, alpula, batsos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού