Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 21230
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την δεύτερη συνάντηση αποφάσισα να γράψω 2 λόγια για την Polina.
Η πρώτη συνάντηση ήταν γνωριμία, είχαμε πιάσει το μπλα μπλα και είχε περάσει η ώρα, πέρασα καλά, δεν έχω κανένα παράπονο. Την δεύτερη φορά, δεν με άφησε να ξεκινήσω συζήτηση, μου λέει άσε το μπλα μπλα γιατι παλι θα χάσουμε ώρα.
Η Polina είναι μια όμορφη κοπέλα, για τα γούστα μου, με εναμισάρι βυζάκι αρκετά καλο σωμα με αρκετές ελιές όπως αναφέρει ο συμπαίκτης οι οποίες δεν μου χάλασαν καθόλου τη γενική εικόνα.
Όσο αφορά την επικοινωνία, εφ όσον ξέρω τα ρωσσικά δεν είχα κανενα πρόβλημα, άρα εκεί η βαθμολογία είναι υποκειμενική. Ίσως και το γεγονός της καλής επικοινωνίας που είχαμε την ξεκλείδωσε.
Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, έκανε μπάνιο πρίν και μετά τον αγώνα. Απολαμβάνει όταν την περιποιούνται και προσπαθεί να ευχαριστήσει τον παρτενέρ και προσαρμόζεται στο ρυθμό σου και τις επιθυμίες.
Όσο αναφορά τα φιλιά, δεν ήταν και τόσο βαθειά όπως έχει στο σύστημα αλλά ούτε και επιφανειακά, δλδ έπαιζε και η γλώσσα, ήταν κάτι σε GFE στιλ.
Στον αγώνα ξεκινάς με GFE και καταλήγεις σε PSE, με αληθοφανή βογγητά που μάλλον μας άκουγε όλος ο όροφος.
Πέρασα πολύ όμορφα μαζί της και σίγουρα θα την ξαναδώ.
Και όπως γνωρίζετε τα γούστα και γνώμες διίστανται.
Αυτά τα λίγα από μένα, προσπάθησα να είμαι όσο γίνεται πιο αντικειμενικός. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
969
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, WHATABOUTFUCK, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού