Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 10857
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σπάνια ενθουσιάζομαι από άτομα του χώρου πέρα απτή πρώτη εντύπωση που μπορεί να σου αφήσει μια κοπέλα αν είναι ιδιαίτερα όμορφη.
Με τη Jessika έχω ακόμα ενθουσιαμο μια μέρα μετά,από όλο το σύνολο και αυτό θα προσπαθήσω να εκφράσω στην κριτική αυτή.

Το γραφείο ξέρει τα γούστα μου, δε με ενδιαφέρει το κομμάτι φιλί καθόλου, και επίσης ώρες ώρες θέλω τις ιδιαιτερότητες μου,ανάλογα της καύλες και τις ορέξεις,άλλωστε αυτό πληρώνουμε και αναζητούμε.
Ζιτησα κοπέλα όχι με χρόνια στη πλάτη της,ούτε πιτσιρικι αβγαλτη να τη καθοδηγήσω,να είναι σε φάση ντυμένη για έξοδο σαν να με συνοδευσει και με καλό mood ,όχι το επαγγελματικό στοιχείο τόσο.
Επίσης να έρθει χωρίς εσώρουχο.

Έκλεισα για μιάμιση ώρα μετά απο συμβουλή του γραφείου να πάρω Jessika.

Στο καλοσωρησμα με το που ήρθε,είχε μια λάμψη στο βλέμμα της ενός χαρούμενου ατόμου.
Εμφανησιακα είναι η σύντροφος σου αν είσαι κοντά στα 30-35 που θα βγεις έξω και θα τη γουστάρουν δίπλα σου.
Ντύσιμο πολύ προσεγμένο και με τις γόβες της ήταν ελάχιστα πιο ψηλή από μένα.
Πέρασε μέσα με ένα χαμόγελο και μια αγκαλιά σφιχτή.
Κάτσαμε για ένα κρασάκι και προσπαθήσαμε λίγο να μιλήσουμε,γιατί στο αγγλικό δεν ήταν εύκολη,αλλά δεν δυσκολεύτηκαμε καθόλου.
Της έβγαλα τις γόβες της και άρχισα να χαϊδεύω τις πατούσες της και τα δάχτυλα της,περιποιημένα και καθαρά,και άρχισα να σκεφτομαι πως θα είναι χυμενα αυτά τα πατουσακια.
Την εγδυσα από πάνω εκεί στον καναπέ και καθόταν και όλο αυτό το απολάμβανε πολύ.
Βυζί φυσικοτατο!ωραία θηλή,ωραία ρογα,ωραίο σχήμα.
Επιδερμίδα σε όλο το σώμα πολύ απαλη.
Με ρώτησε επειδή είχα ζιτησει χωρίς εσώρουχο αν θέλω να δω,και της είπα όχι ακόμα.
Εκεί έδειξε να κόλλησε λίγο.

Η κοπέλα να πω ήταν πεντακάθαρη παντού χωρίς καν να μπει για μπάνιο,μύριζε αφρολουτρο και κρέμα σώματος ΠΑΝΤΟΥ και μπράβο της.
Άρχισα να τη γλύφω στους αστραγάλους,δαχτυλακια,αφαλό,ρογες και λαιμό και το σώμα της και η ίδια έδειχνε να κοντεύει να εκραγεί.
Προσπαθούσε συνεχώς να πιάσει το πούτσο μου με το χέρι της.
Αφού περάσαμε έτσι το πρώτο μισάωρο σχεδόν,αλλάξαμε θέσεις,έκατσα εγώ στο καναπέ και πήγε αυτή μπροστά γονατιστή,ακόμα με το παντελόνι φορεμένο,και με άρχισε στη πίπα.
Τι να πω...η πίπα της είναι για σεμινάριο.πραγματικα άτομο που αγαπάει να πιπωνει.με τρέλανε,και σαφώς χωρίς να μπορέσω να κρατηθώ με τελείωσε εκεί και δεν είδα ίχνος απτό σπέρμα μου.τα κατάπιε όλα.
Δε το περίμενα,αυτή τη δυναμικότητα της.

Ήθελα όμως και να ερευνήσω τη τρυπουλα της,ήθελα και να τη γαμησω,ήθελα να τη δω να μαλακίζεται μπροστά μου,για μένα.αυτο το γατακι με το τόσο νάζι κρυμμένο.

Πήγα για ένα ντουζακι και πρότεινε να κάνουμε μαζί,αλλά της είπα όχι θέλω να μείνει εκεί και θα έρθω να δω το μουνακι της σε τι κατάσταση είναι.ετσι και έγινε,μετά από δέκα λεπτά ήμουν πίσω,πλυμενος καθαρός και ανανεωμένος.
Της έβγαλα το παντελόνι,το οποίο είχε κολλήσει εκεί ανάμεσα στα μπούτια της απτά υγρά της...ήταν τελείως μούσκεμα!
Υγρά καθαρά,διάφανα και πολύ ωραία σε υφή,ξεκίνησα να τρωω το μουνακι της απαλά και σιγά σιγα,όπου έφτασα να τη γαμαω με τη γλώσσα μου μπρος πίσω και να τρέμουν τα πόδια της.
Έβαλα προφυλακτικό και τη ξεκίνησα κατευθείαν με ένταση,δε μπορούσα να κρατηθώ στο αργό.
Η στάση του σώματος της,οι ήχοι,ο τρόπος της ήταν φοβεροι συνδιασμοι.

Μετά από λίγο έβγαλα προφυλακτικό,πήρα τις πατουσιτσες της στα χέρια μου κοντά στο καυλι μου,τις κράταγε και η ίδια εκεί ,και της γέμισα τα δαχτυλακια σπέρμα.

Ο ενθουσιασμός στο πρόσωπο της ήταν αληθινός,έτσι πιστεύω εγώ.περασε σίγουρα καλά και η ίδια αλλά εγώ πέρασα πάρα πολύ καλά.
Η κοπέλα ήταν 101% εκεί, και δεν είναι εύκολος πελάτης,το γνωρίζω καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, safe, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού