Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβού κλείστηκε στο Priamos Παγκράτι η κοπέλα έφτασε στην ώρα της μόλις μπήκε με είδε ορεξάτο μου έδωσε ένα χορταστικό γλωσσόφιλο και μπήκε να κάνει ένα γρήγορο ντουζάκι. Βγαίνοντας με ρώτησε αν θα την πάρω και από πίσω και αν έχω σκοπό να την κουράσω με πολύ χάρι και νάζι μπορώ να πω που με καύλωσα ακόμα πιο πολύ. Πραγματικά έχει σφιχτό, σφριγηλό κορμάκι και κλέβεις νιότη από την νιότη της γαμώντας την μια και πραγματικά το απολαμβάνει! Στα 4 έδειξε να το απολαμβάνει πιο πολύ από εμένα και ήμουν έτοιμος να ξεφορτώσω γιαυτό και την γύρισα στάση, ήθελα να την ευχαριστηθώ όσο το δυνατόν περισσότερη ώρα! Η πίπα από της από την αρχή ήταν βαθιά και ικανοποιητική, όταν όμως της είπα ότι θέλω να την χύσω στο στόμα, όρμιξε με τέτοια διάθεση που τρόμαξα και λίγο. Η έκπληξη ήρθε όταν ξανά είδα το πρόσωπο της να με κοιτάει και αφού είχα αδειάσει το πολύτιμο φορτίο μου μέσα της να μου δείχνει την γλώσσα της με ένα πλατύ χαμόγελο και κατάλαβα ότι τα είχε καταπιεί όλα, η σχεδόν όλα! Στον δεύτερο γύρο δεν κατάφερα να τερματίσω αλλά η διαδρομή ήταν απολαυστική πολύ! Η μικρή είχε πάρει φωτιά και μου ζήτησε να την βοηθήσω να τελειώσει εκείνη… Όπως και έκανα μ ένα γλυφωμούνι που μπορώ να πω ότι το απόλαυσα εξίσου! Δεν ξέρω αν όλο αυτό ήταν τυχαία συμπάθια προς εμένα αλλά αν είναι γενικά έτσι με τους πελάτες μιλάμε για Τζακ Ποτ! Την επόμενη φορά σίγουρα θα την πάρω και από πίσω που απ ότι μου είπε της αρέσει πολύ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, @.Dod0s, mobydickj και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2019
Ωραια η μικρη...Κουλ σε ευχαριστούμε μαν.Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1