Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Call-Girls 3341
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΤΙ να γραψω κια τι να πω για αυτο το μωρακι..Τηλ στ γραφειο το σηκωσε η φιλη μας η Αντζυ και μου λεει θα παρεις αλισα κια δε θα χασεις και επεμενε..Να που ειχε δικιο..δεν ξερω αλλα η συγκεκριμενη κοπελα με εχει μαθει καλα και ποτε εν πεφτει εξω σε μενα..Αναμενω το μμωρακι στο γνωστο χοτελ στα νοτια και τσουπ χτυπαει η πορτα..Ανοιγω και αντικριζω ενα μωρακι με γλυκιτατο προσωπακι να μου χαμογελαει και να με κοιταει.Φιλακι και μπαινει μεσα..Ηρθε ντυμενη στην πενα αψογη και με το τακουνακι της μου εριχνε μισο κεφαλι..Πρεπει να ειναι κοντα στ 1,75 χωρις τακουνια..Αγγλικα μετρια προς οχι καλα αλλα εμενα δε με νοιαζει..Γδυνεται το μωρακι και εδω ειναι που εμεινα με το στομα ανοιχτο..Εκπληκτικο σωμα με κωλαρα χωρις ιχνος κυταριτιδας βυζι μικρο αλλα με ρωγα τουμπανο..Μου χωρεωε το μωρακι καθως ειχα δωματιο με στυλο και μετα εγινε το ελα να δεις ..Πιπα δυνατη με προσπαθεια για deep γλυψιμο παντου δεν εχει θεμα και εκσπερματωση στην κωλαρα της και στην πλατη..Μπανακι ενα τσιγαρακι και ξεκινημα για νεο γυρο..Παλι πιπα δεν αργησε να σηκωθει καιτωρα αρχιζει το παρτυ τι στ πλαι τι απο πανω τι στα ορθια τι στα 4 που το γουσταρει τρελα και βογγαγε κιολας το τελος ηθε παλι στην κωλαρα της..Κριμα που δεν ειχα αλλο χρονο να γευτω αυτο το κωλαρακι που μου πς στ τελος οτι της αρεσει κιολας..Αχ ρε γαμωτο...Θα κατσει αλλες 10 μερες και παιζει να ξαναρθει μου ειπε..Αυτα απο μενα να γαματε και να περνατε καλα παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, Bartender 74, chris1955

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού