Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Call-Girls 3928
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη κοπέλα μου τη πρότεινε το γραφείο μετά από κάποια συγκεκριμένα πράγματα που ζήτησα και λόγο ηλικίας μου δεν ήθελα κάνα ξεκωλο πιτσιρίκι αλλά ούτε καμία χιλιοπερπατημενη μιλφ.
Δε μου αρέσουν τα πολλά λόγια που δεν είναι και ουσίας ,όποτε θα μπω κατευθείαν σε ότι ενδιαφέρει να μάθει ο καθενας μας εδώ μέσα.

Πρόσωπο για μένα φοβερό,καλλιτεχνική ομορφιά έχει η κοπέλα που στις φωτογραφίες της είναι αδικημένη, σε άλλες φαινευ ωραία και σε άλλες πιο απλή ομορφιά,και από Κοντα ειναι πολύ ιδιαίτερη η ομορφιά του προσώπου της.
Σώμα φυσιολογικό γυναικείο. Με ωραίο δέρμα και προς το σφιχτό,όχι γυμνασμένο όμως.
Ήρθε Ντυμένη από πάνω μέχρι κάτω στη ΠΕΝΑ. Λέω θα της είπαν ότι έρχεται σε κάνα πεντάστερο ξενοδοχείο,δεν εξηγήτε αλλιώς τέτοια εμφάνιση.
Βυζι μικρό Ρόγα που δε σταμάτησα τη πιπίλα.
Στενουλα ...ναι στενουλα.
Κάναμε δυο γύρους στη μιάμιση ώρα και με διάλειμμα με μασάζ και ενδιάμεσα και στο τέλος όπου μετά με έβαλε και για ύπνο.
Αγγλικά δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αλλά μιλάει και λίγα ιταλικά και επειδή είχα σπουδάσει τα παλιά χρόνια στην Ιταλία, τα φοιτητικά μου χρονια , με λίγο αγγλικά και πιο πολύ ιταλικά κάναμε και τη πλάκα μας περάσαμε και ωραία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.758
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, mixalis mixoy, Bartender 74 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού